Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Párommal 3,5 éve vagyunk...

Párommal 3,5 éve vagyunk együtt ugy döntöttem karácsonyra csinaltatok egy tetkot azzal a dátummal amikor összejöttünk. Szerintetek mit szólna hozza?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyet

Ezt előre együtt kellene megdumálni

2017. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem hülyeség
2017. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség
2017. nov. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ez neki nem ajándék, másrészt, ha szakítás lesz, ciki lesz a tetoválás
2017. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
hat, lehet nem fog tetszeni neki , nekem nem tetszene
2017. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, majd ha 35 éve házasok vagytok...
2017. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 15 év után csináltattunk közös tetkót, de nem egy dátumot, hanem egy mintát, aminek egy része el van felezve, ha egymás mellé tesszük, akkor lesz egy egész :)

A dátum szerintem is hülyeség.

2017. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Kérlek ne. Sose tudhatod meddig fog tartani a kapcsolatotok, lehet most minden happy, de lehet fél vagy 5 év múlva szétmentek és akkor magadon fogod viselni a nyomát és nem győzöl azon gondolkozni milyen mintával takard. Persze az is lehet, hogy a tietek egy forever love, de ezt ne tetoválással tedd emlékezetessé.

Ha tetoválást akarsz mindenképp, magadhoz kösd, olyan minta legyen ami te vagy és évek múlva se fogod megbánni.


Ha mindenképp ilyen romantikus ajándékot szeretnél, akkor inkább egy jó közös képet szerkessz meg, pl írd rá a dátumot, majd csináltass belőle puzzle-t, ez személyes is, meg közösen kirakhatjátok.

2017. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!