Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakkról mi a véleményetek?...

Gél lakkról mi a véleményetek? És mibe kerül ha egy komplett felszerelést kell hozzá venni Uv lámpával együtt? Köszike.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. Természetesebb mint a műköröm. Jó ötlet, hajrá! :)
2014. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valakinek még valami tapasztalat?
2014. ápr. 9. 21:16
 3/6 Joy Turner ***** válasza:
Ha fogalmad sincs róla, hogyan kell megcsinálni, akkor nem éri meg. Megveszed egy rakat pénzért a cuccokat, aztán rájössz, hogy neked ez tök nem megy, marha nagy pénzkidobás. Egyébként nagyon jó dolog a gél lakk. Csak nem olyan pofon egyszerű megcsinálni, mint amilyennek látszik.
2014. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én pont most ruháztam be rá. Ha szépen ki tudod lakkozni hagyományos lakkal a körmödet, akkor ezzel is menni fog. Én Crystal Nails-es dolgokat vettem elsőre, a lakkok + lötyi összesen 12 eFt volt (egy színt vettem) + uv lámpa 6 eFt.

Azóta már 1 hete bírja, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.

Persze majd írják, hogy olcsóbban is ki lehet hozni, ami igaz is, de én elsőre "biztosra mentem", később majd kísérletezgetek olcsóbb cuccokkal is.

2014. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Még annyi, h. a youtube-on vannak jó videók arról, h. hogy készítsd el.
2014. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 20. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!