Tetoválás ötlet?
Sziasztok! 4 éves korom óta rendszeresen úszok (7éves korom óta versenyszerűen) és ehez kapcsolódóan szeretnék tetoválást. Olyanra gondoltam,ami a kitartás,remény alázat,hit,akarat,türelem (szeretet,boldogság is akár) jelképe.Nem szeretnék nagyot,lehet akár szimbólum,idézet,szavak,bármi ami az eddig megtett utamat ismerteti. Azt szeretném,hogy ha bármikor ránézek önbizalmat adjon,erősítsen.
18/L
Ez mind szép és jó, becsülendő. De miért vadidegen emberektől kérdezed? Kérdezd meg a hozzád közel álló embereket, hiszen ők ismernek és ők tudnak neked ötletet adni. Ha nincs senki ilyen a közeledben, és nincs ötleted (még akkor sem ha inspirálódsz az interneten, mert az még nem bűn) akkor keress fel egy jó tetoválót. Ő is vadidegen, ez tény, de ért hozzá, jó a kreativitása és egészen biztosan meg tud neked tervezni egy olyan mintát, amit szívesen viselnél utána magadon.
19/L
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!