Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk lányok szerintetek...

Fiúk lányok szerintetek mennyibe kerülne az alábbi tetoválás?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm:)


2016. máj. 16. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
cm-erenként ilyen 1-2ezer forint között mozog, de keress rá a szalon oldalán, ahol csináltatni akarod.
2016. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6-10 ezer között
2016. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha toltintával szarul500 ft ha jó minőségi szakemberel akár 20 is :3
2016. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
#3 Kicsit el vagy tévedve. :D Nekem 20 ezerért, szalonban a vádlimat varrta ki egy jó szakember, kb 4 óra alatt. Nem mondok nevet, de több cikkben is említették őt és/vagy a szalont a legjobbak közt Budapesten. Sok tetováló nagyon el van szállva az árakkal, akihez én járok, ő nem. Így is simán megéri neki, különben nem ennyit mondana rá. :D
2016. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezt olyan 5000re saccolnám. Egy teli vállas tetoválást csináltatok jövőhéten egy elég jó tetoválónál, és azt mondta 30 ezer lesz max tehát lehet olcsóbban kijövünk, ez attól függ milyen hamar végzünk. De azt ajánlom, hogy nézz ki magadnak egy tetoválót és kérdezd meg bátran, nem kell rögtön időpontot kérned ha nem szeretnéd még, érdeklődni viszont lehet és kell is. Szívesen és korreten válaszolnak. Csak hajrá ;)
2016. máj. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) tényleg vannak tetkósok akik el vanna szállva-.-
2016. máj. 23. 22:19
 7/7 anonim válasza:
Debrecenben, tehát "vidéki" szalonokban, 8000 ft az alapár kb 5 cm-es mintákig, akkor is, ha csak egy kis pontocskát akarsz tetováltatni. Ők biztosan nincsenek elszállva az árakkal, szerintem ezt olyan 15000 ft-ért csinálnák meg. Az biztos, hogy a tetováláson nem érdemes spórolni. Én inkább megvárom, míg Pestre költözöm, inkább fizetek kétszer annyit azért, hogy olyan legyen a tetoválásom, amit megálmodtam. Mondjuk egy sima szöveget bármelyik profi tetováló el tud készíteni, de egy 15-20000 ft-ot mindenképp szánj rá...
2016. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!