Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Muszáj a fólia?

Muszáj a fólia?

Figyelt kérdés

Ma lett kész az első tetoválásom (lábfejen), de ahogy haza értem levettem a fóliát, mert zavart, hogy beleizzad alatta a bőr.

Szabad így hagynom? Természetesen 2-4 óránként megmosom és vékonyan bekenem, de fóliát max éjszakára (vagy ha megyek vhova of course) tennék rá...?



2016. máj. 13. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Első napra célszerű fólia alatt hagyni és 3-4 óránként cserélni (lemosás, kenés, friss fólia). Utána már jobb, ha szellőzik, evidens amikor tudod, akkor ne legyen fóliázva, de mindig legyen vékonyan bekenve, ne hagyd kiszáradni. Ha lábbelit veszel fel, ami a mintán átmegy, tehát dörzsöli, nyomja, akkor fóliázd be. Ha zoknit, akkor is.

Éjjelre célszerű 2-3 napig a fóliát tartani. (nedvesen tartja, de reggel lemosni, újrakenni és szellőzni hagyni.)

2016. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nemrég lett kész lábfejen. Én otthon hagytam szellőzni, csak éjszaka fóliáztam, meg ha mentem valahova.
2016. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Én ma nappal is fóliáztam, de akkor holnaptól már nem fogom.

2016. máj. 14. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:
nem csak lehet ronda lesz meg elfertözödik:D
2016. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!