Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti milyen (különleges) tetovál...

Ti milyen (különleges) tetoválást képzelnétek el egy lánynak?

Figyelt kérdés

Képeket küldhettek nyugodtan :)

Olyanra gondolok ami nincs rajta minden második lányon, tehát nem rózsa/hangjegy/kicsi szívecske satöbbi. Valami kreatív ötletetek van? Eléggé döntésképtelen vagyok, ezért várok ötleteket, hátha valamelyik igazán megtetszik.



2015. márc. 20. 13:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%

Elfogadom hogy hülye vagyok, sőt ezzel semmi bajom sincs.

Csak azért ne állítsuk hogy nincs férfiasabb és nőiesebb tetkó.

2015. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
férfiasabb- nőiesebb!! nem férfi és női.
2015. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mondjuk így.

Mondjuk elég hülyeségről kezdtem el vitázni lévén ebben a században nincs éles határ.

2015. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jaj, ne veszekedjetek. Köszi a válaszokat, egyébként 3 hely jöhetne szóba, a lapockám, a vállam/kulcscsontom környéke, és a derekam oldalt :)
2015. márc. 20. 16:24
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Méghogy pasik nem varratnak rózsát....vak vagy???? De most komolyan. Szinte mi den tetovált pasi ismerősömnek van valamilyen virág a tetoválásai között.

És nonfiguratív is van elég sok nőn, max már nem mutogatják, mert ciki.

Kérdező!

Én azt mondom, hogy terveztess egyedi tetoválást olyannal, akinek tetszenek a munkái. Csajos vonalban pl a Wonderland lányok nagyon jók.

Csak azért legyen valami elképzelésed, hogy mit szeretnél.

2015. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Már nem azért de ha nekem lesz egy kislányom és egy gyönyörű rózsával akarom majd őt ábrázolni a testemen akkor már nem leszek férfias, vagy mi?

Szívesen az arcába röhögnék az olyan embereknek akik azt állítják, hogy van férfias és női tetoválás.

2015. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak hogy beszálljak a vitába :D mindkét félnek igaza van szerintem. Ugyanis az igaz, hogy férfias és nőies tetoválás, de ezt nem egy motívumra kell érteni. Egy rózsát vagy egy fecskét is magára varrathat nő is és férfi is, de a stílusától lesz nőies, vagy férfias. Nyilván egy nő jobban szeretne magára színeket, egy férfi viszont inkább feketével dolgoztatja ki, vagy a motívum valós színeivel. Ugyanígy az ábrázolást is, lehet többféle stílusban. Én így gondolom, szerintem teljesen felesleges ezen vitatkozni, úgysem fogtok tudni megegyezni :)
2015. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na vegre koszonom! Mar en kezdtem magam rosszul erezni. Szeritem a kivitelezes lesz amitol inkabb noiesebb lesz pl egy virag. Ferfiak is varratnak magukra de bizonyara nem olyat mint egy no.. En viszont jobban kedvelem a fekete feher esetleg piros szineket egy tetovalasban.
2015. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!