Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Milyen szemöldököt...

Csajok! Milyen szemöldököt képzelnétek el nekem? (20f)

Figyelt kérdés

Sajnos ilyen h nem széles, viszont vastag, a vége felé meg ritkuló... Segitsetek! Jöhet kép is! (nem èrdekel, h egy férfinek nem kell szednie a szemöldökèt! azt majd eldöntöm én, h szedem-e vagy sem!).

[link]



2014. dec. 12. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd így, ahogy van.
2014. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Így biztos nem marad! sőt, jelenleg sincs így! most is szedem magamnak, csak talälni kellene egy jó fazont.
2014. dec. 12. 13:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Jézusom a burnyák..
2014. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó ez!
2014. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ásd el magad ősember. mi a f@$znak irsz? érdekelt vagy a témában? akkor? nem hat meg a hülye duma, hajrá, pofázz amit akarsz :) puszi :*
2014. dec. 12. 15:14
 6/13 A kérdező kommentje:

#4es! az előbbit a 3-asnak irtam, nem neked :)

amugy nm jó ez!

2014. dec. 12. 15:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem így is hagyhatnád, de ha mindenképpen ki akarod szedni akkor az alján illetve a végén a ritka részeket kicsit kiszedheted. Bár mondtad, hogy eddig is szedted a szemöldököd és gondolom eddig ezt csináltad, de nem kell ezt variálgatni. Csak arra figyelj, hogy fésüld ki és úgy látod, hogy melyik szál, hogyan áll és úgy nem szedsz bele oda, ahova nem kéne. Valamint ne legyen túl vékony és az ívén se változtass szerintem.
2014. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyet szoktam magamnak, mint a képen az első :) csak ugye ritka nekem a vége és alig látszik az íve. ezért akarok váltani vmi más fazonra, ami jol nèz ki, de nem meleges :D

2014. dec. 12. 17:29
 9/13 anonim ***** válasza:
homokos kis bal*asz:D
2014. dec. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy ügyes kozmetikushoz, aki profin formára szedi neked. Nem elég csak kiszedni, rövidíteni is kell rajta ollóval. A kettő együtt adja meg a megfelelő fazont.

Amúgy én is kozmetikushoz járok kéthetente fiúként, és nekem így csinálja, ahogy leírtam. Nekem az elejéből is szed egy kicsit, majd szép ívesen kifuttatja egész vékonyra úgy, hogy alul is és felül is szed belőle jócskán. Sokkal barátságosabb a tekintetem, mióta szedetem. :)

2014. dec. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!