Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti milyen (különleges) tetovál...

Ti milyen (különleges) tetoválást képzelnétek el egy lánynak?

Figyelt kérdés

Képeket küldhettek nyugodtan :)

Olyanra gondolok ami nincs rajta minden második lányon, tehát nem rózsa/hangjegy/kicsi szívecske satöbbi. Valami kreatív ötletetek van? Eléggé döntésképtelen vagyok, ezért várok ötleteket, hátha valamelyik igazán megtetszik.



2015. márc. 20. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Hova szeretnél? Valami elképzelésed van?:)
2015. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

nekem ankh keresztem van :D [link]


van egy régi nagy tervem a combomra. szarvasfej aminek félig csontváz az arca véres és kukacos is. a szarvát két letört kézfej fogja. a normális oldalán pedig szép csillogó szemű kis szarvas. esetleg még virág is a füle mögött. de nem is a fél feje csontváz hanem kicsit ferdén..szóval az nem szabályos fej felezés. :D


gondolkoztam már egy hollón is

[link]


itt rengeteg tetszik. kedvedre nézegetheted.

[link]

2015. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezek férfi tetkók szerintem.
2015. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
mármint melyikre gondolsz? ha pl egy olyan "férfi tetoválást" varratok magamra akkor férfivá változom? esetleg kapok mellé egy cetlit is h emberek ez egy férfi tetoválás? mitől lesz egy tetoválás férfi tetkó? és ha leszbikus vagyok? de nem vagyok. mindenki megtalálja a stílusához illő tetoválást. ennyi. nincs olyan h ez a férfi részleg ez a női részleg. max valakinek nem áll jól a stílusához.
2015. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Férfiak ritkán szoktak rózsát meg derék tetkót csináltatni, mint ahogy nők nonfiguratív tetkót a karjukra, mellükre.

Igazad van nem leszel attól férfi, hogy férfi tetkód van, viszont férfi ruhát is felvehetsz attól sem leszel az. Arra sem lesz ráírva hogy FÉRFI RUHA de fel lehet ismerni.

2015. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy teljes fél karos színes van, lótusszal, biomechanikus mintákkal. Szerintem elég egyedi. :)
2015. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem akarok belekötni, de nem akkor kéne valamit magára varratnia az embernek, amikor mindig is hozzá tartozott? Én a sajátomat majdnem 2 évig "tervezgettem" mire elhatároztam magam, és feltetováltattam. Szeretnék még én is, de addig nem, míg teljesen ki nem forr :D nem kéne később megbánni.. Rendesen gondold át, mert eltávolítani sokkal fájdalmasabb és nem valami költséghatékony :D gondolkozz azon, hogy mi tartozik hozzád, és ne az általad említett divattetoválások lehetőségével élj
2015. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem a tetoválás és a ruha között sok különbség van. de mindegy szerinted pasinak való szerintem megfelelő stílus kell hozzá. nem egyezik a véleményünk ettől vagyunk emberek.
2015. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%

Szinte mindenből van férfi és női.

Kiegészítőket is így lehet választani. Van nőies autó, nőies fegyver, pont tetoválásból ne lenne férfi/női?

Ha bemész a tetováló szalonba és mondod hogy férfi tetkót akarsz biztos nem mondják hogy ,,nincs férfi és női tetkó'' hanem mutatnak majd egy csomót amit a férfiak varratnak magukra. Ugyan ez van a nőivel is. (persze oda elképzeléssel mész és ezt kérdezik meg hogy hova akarod)

2015. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
figyi nyertél! jó? aki hülye azzal nem lehet veszekedni. nem is akarod felfogni azt amit nem akarsz elfogadni. nő vagyok nem holmi rózsácska szivecske virágocska tetoválásaim vannak. kőkeményen vér csont halált,elmúlást jelképez mindegyik. fogadd el, nem minden nő varrat magára szép cukcsi dolgokat.
2015. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!