Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás van az alkaromon....

OMG! kérdése:

Tetoválás van az alkaromon. Lehet szőkítőport használni rajta? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az alkaromra csináltattam egy tetoválást. Mindig szőkíteni szoktam a szőrt a kezemen, de amióta meg van a tetoválásom, nem merem, mert nem tudom szabad-e. Eddig leragasztottam, szóval meg tudom oldani, de mégiscsak könnyebb lenne, ha nem kéne ragasztgatnom. :)

2014. okt. 30. 02:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet használni, mivel a tetoválás a bőröd alatt van, így annak nem árt. Mondjuk én sose értettem miért jó embereknek hogy szőkített sárga, fényes a szőrük... gyantázni sokkal egyszerűbb, szebb is az eredmény.
2014. okt. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell leragasztanod, nem fog semmit változni a tetoválás.
2014. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia amig friss a tetkó addig nem lehet de tetoválás után 1 2 hónappal márt nyugodtan lehet

pl nekem a csuklomon van amig friss volt nem fujhattam rá parfümöt mert nyiltsebet csipte volna de most márt ráfujhatom

2014. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. okt. 31. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!