Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ezt a Tattot tetszene nektek...

Ezt a Tattot tetszene nektek egy férfi alkarján?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 29. 08:58
 1/8 anonim válasza:

A tetoválást nem azért kell csináltatni hogy másnak bejöjjön és nem ez alapján kell kiválasztani. Az a lényeg hogy neked tetszen, és fejezze ki a személyiségedet főleg.

Am nem néz ki rosszul.

2014. okt. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nőies, de amúgy ahogy mondták: nem az a lényeg, hogy másnak tetsszen.
2014. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
szerintem is nőies kicsit
2014. okt. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz, bár most az ilyen madaras a tipikus divat tetkó.

Olyat csináltass, ami neked tetszik. Ha nincs olyan, akkor ne csináltass csak azért, hogy legyen.

2014. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
olyat csináltass ami neked tetszik és ha lehet egyedit csináltass. Érdekes mikor mész az utcán és szembe jön veled egy ugyanolyan. Nekem a tetkóim egymásra épülnek, és csak a jobb karomon vannak. Pl: legelső egyenlőségjel amit haverokkal közösen csináltunk, e köré készült egy végtelen jel ami megtörik egy pontban és a szakadást egy kulcs köti össze, a kulcs párja a mellette lévő homokórában van..stb.. Számomra jelentéssel bírnak ezek a dolgok és egyediek ahogy én is. 21/f
2014. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne "divat" tucat tetkoválást válassz! Legyen jelentése. Most ha megkérdik mit jelképez ez a kicsit csajos tetkó mit mondassz? De ha tetszik nyugodtan csináltasd meg. Ne másoktól kérdezd! Nem mi fogjuk viselni hanem te egy életen keresztül.
2014. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nőies és tucat is..emiatt nekem nem tetszene, azt gondolnám az illetőről, hogy semmi egyediség, semmi fantázia nincs benne.
2014. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez 1 nöies tetoválás de mindenki magának készittet tetoválast nem másoknak neked tetszen az a lényeg
2014. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!