Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek egy szines...

Mi a véleményetek egy szines gésa tetoválásról?

Figyelt kérdés

akár negativ,akár pozitiv,nyugodtan irjátok le!

nő vagyok,és arra lennék kiváncsi,hogy szerintetek milyen egy gésa tetoválás?Mi jut róla az eszetekbe?Szép,esetleg visszataszitó,vagy bármi ilyesmi?Hol tudnátok elképzelni,és hol a legkevésbé?Kiváncsi vagyok a véleményetekre.

A terv,időpont már megvan,az is hogy hova,csak kiváncsi lennék válaszokra.

Köszönöm!


2013. okt. 26. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Gésa tetoválások azok általában hátra mennek. Általában egész hátas minták (nem összetévesztendők azonban a jakuza tetoválásokkal), melyek egy konkrét képet mesélnek el. A tradicionális japán tetoválások általában egy az adott személyre, annak életére, foglalkozására, társadalmi mibenlétére utalnak, illetve arról közölnek információkat. Színválasztékuk szűk skálán mozog, általában a feketét és annak árnyalatait kevés piros színnel szokták megtoldani, de azt is általában fakítva vagy jobban tónusozva. Szerintem nagyon szépek. Bár igazából ezt mintája válogatja, illetve a tetováló szakértelme. De nekem speciel tetszenek.
2013. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!