Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen tetoválásról?

Figyelt kérdés
Egy aláírást akarok a karomra tetováltatni,nem valami "celeb,, aláírását hanem egy autóversenyzőét ,aki számomra értéket is képvisel és már kiskorom óta neki szurkolok és a jelleme is tetszik illetve az a mit csinál ,mit gondoltok erről, ti esetleg csinálnátok ilyen jellegű tetkót?

2013. okt. 20. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha lenne olyan valaki, akit gyerekkorom óta tisztelek és szeretek, és követem a munkáját, én csináltatnék ilyen tetkót.

Szerintem nincs vele gond.

2013. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is "aláírásos" tetkót szeretnék pár számomra nagyon fontos családtagom aláírásával (igaz én valamilyen mintával szeretném kombinálni)

Az a fontos, hogy neked sokat jelentsen! :)

2013. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és milyen mintára gondolsz,hozzá kapcsolódik az aláíráshoz?
2013. okt. 20. 21:01
 4/6 anonim válasza:

első gondolatom az volt hogy borostyán levelekben lennének az aláírások, minden levél egy-egy embert jelképez, és úgy szeretném hogy amikor csináltatnám akkor ott lennének és saját kézzel írnák alá

de még kísérletezem a rajzzal :)

2.voltam :)

2013. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan tetoválásom, amiért többen ki is nevettek már, de én úgy vagyok vele, hogy magamnak tetováltattam, nem nekik, innentől kezdve nagyon nem érdekel a véleményük. Nekem sokat jelent, a részem. Magyarázni se kell, hogy miért van rajtad, mert aki ugyanúgy szereti az adott témát, az érteni fogja, aki meg hülyeségnek tartja, akármeddig magyarázod neki, akkor is annak fogja.. Szerintem csináltasd meg! (:

25L

2013. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem is más véleménye számított csak érdekelt:)de kösz
2013. okt. 21. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!