Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez lesz a tetoválásom? (Sok...

Ez lesz a tetoválásom? (Sok sok választ várok. )

Figyelt kérdés

Ez csak vázlat,de érdekelne sok ember vélemény,hogy milyen?

Ma délután készítik el.

48 éves nő vagyok és a kutya az én kutyám,aki 10 éves és nagyon szeretem őt ezért gondoltam a bal vállamba a portréját bele varratom.

Nem baj ,ha a válasz negatív írd le,löszi!


[link]



2013. okt. 25. 08:25
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
47%

Igen, nekem is olyan gyerekesnek, egyszerűnek, semmilyennek tűnik. Mondjuk írod, hogy csak vázlat.


Ami nekem nem tetszik, az a lánc/fojtó a nyakán. Szerintem tök felesleges oda, vagy csak az egyik kellene, vagy az, vagy a bolhanyakörv, így nehéz megmondani, de az a rész nekem így kicsit sok.

2013. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Krizsa Tattoo ***** válasza:
Majd tölts fel képet ha kész lesz!
2013. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
felötlöm.Estére kész lesz.
2013. okt. 25. 11:59
 14/33 A kérdező kommentje:

Magyarázza már meg valaki,hogy aki fiatalon tetováltat az nem lesz 10-20 év múlva öreg? Nem lesz nevetséges?

Mert? AKI NEM HAL MEG FIATALON AZ MEGÖREGSZIK. (előbb utóbb)

Nos és milyen tetkók? :O hajmeresztők,némelyik horrorisztikus.

2013. okt. 25. 12:07
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

ezt a vázlatot tetkós rajzolta?-azt a mindenit, hát én ilyen tetkóshoz, aki ilyen vázlatot hoz ki ebből a képből nem mennék tetováltatni az biztos. nagyon sok mindenben (apróságok, de összeadódnak) tér el a rajz a képtől.

ilyen rajzot 0 rajztudással bárki összetud hozni, csak fel kell raknia a képet az ablakra, aztán átrajzolni a többi egy másik lapra.

kíváncsian várom, hogy milyen lesz az eredmény, ezek után.

nem akarlak elkeseríteni, de én a helyedben még most visszalépnék és keresnék egy normális tetoválót, akinek olyan képességei vannak mind rajzilag, mind a tetoválást nézve, hogy realisztikusan megtudja neked csinálni a kutyus képét, mert ez a vázlat nagyon kevés egy tetkóhoz.

2013. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Hiába vagy 50-hez közel, gondolom még egy darabig szeretnéd mutogatni, szóval érdemes lenne egy kicsit komolyabb helyen megcsináltatnod.

Drágább, de azt hiszem, egy Pesti neves szalonban nem fognak ocsmányságot rád varrni :)

2013. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 SzilKa ***** válasza:

k8, tőlem kétszer is megkérdezte a kérdező privátban, hogy mi a véleményem a tetkósról (elküldte a linkjét), de úgy látszik, feleslegesen írtam neki, hogy a tetkós nem túl ügyes :)

Szerintem hagyjátok, reménytelen, neki tetszik a rajz és kész.

2013. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Kedves SzilKa !

Mindenki válasza érdekel.Lehet,hogy 2x is meg kérdeztelek,nyilván,mert fontos a válasz számomra.

Valóban nem szeretném ha nevetséges lennék.

Sajnos Baja városban nem tudok más tetkósról. Próbálom szokni a gondolatot,de egyfajta félelem is van bennem,hogy ami miatt csinálom ezt,nem lesz jó. Ezért a sok kérdés.

Már nem tudom mit is csináljak :(

Igen a kérdést is fel tettem többször van pozitív és negatív válasz is.

2013. okt. 25. 15:03
 19/33 anonim ***** válasza:

Jujjuj, ez tényleg olyan, mintha valami Disney kutya lenne a Szuzi és Tekergőből.

Én tuti nem varratnám így magamra, ez egy ügyetlen rajz, és az a tetoválót, aki csinálta, messze elkerülném.

Nagyon nagyon egyetértek azzal a válaszolóval, aki azerint érdemesebb lenne mondjuk a mancslenyomatát varratni. Az sokkal jobban is néz ki.

2013. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja és komolyan, azt akarod, hogy a bolhanyakörv is rajta legyen? Nemár...
2013. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!