Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez lesz a tetoválásom? (Sok...

Ez lesz a tetoválásom? (Sok sok választ várok. )

Figyelt kérdés

Ez csak vázlat,de érdekelne sok ember vélemény,hogy milyen?

Ma délután készítik el.

48 éves nő vagyok és a kutya az én kutyám,aki 10 éves és nagyon szeretem őt ezért gondoltam a bal vállamba a portréját bele varratom.

Nem baj ,ha a válasz negatív írd le,löszi!


[link]



2013. okt. 25. 08:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon szép a cicád!
2013. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
ez egy kutya
2013. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Honnan tudod ,hogy cicámnak hívom :D am,,tényleg..Gyere ide te macsek,,te drága cicám.. :D
2013. okt. 25. 08:29
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
48 evesen azert mar lehetne tobb eszed...
2013. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Pont azért nem csináltattam eddig tetkót,mert fiatalon meg bánja az ember,de én már nem hiszem. Meg aztán van jelentősége.Ő az első kutyám.

Halálos beteg voltam és ő mentett meg,hogy ne adjam fel.Ezt az összes ismerősöm,barátaim családom tudja.

2013. okt. 25. 08:45
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
Láttam az előző kérdésedet is, de oda nem írtam. Nekem nem tetszik. Jó multkorában láttam egy 30as nőt, két kutyával volt és a vádliján ott vírított a két kutya képe. Hát majdnem kiröhögtem... Mondjuk te közel vagy az 50hez, még nevetsègesebb. Ne haragudj, nekem nem tetszenek a kiskedvences tetkók.. De ha te így érzed jól magad, akkor hajrá!
2013. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez alsó hangon a 3. kérdés amit kiírtál, ha neked tetszik csináld meg, ennyi.
2013. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

láttam már itt a kérdésed, de akkor nem reagáltam. én nem szeretem az ilyen direkt dolgokat a tetoválásban, sőt, egyáltalán a portré tetoválások sem tetszenek, pedig magát a bőrrajzot nagyon szeretem.

én azt mondom, inkább valami szimbólikus tetoválást csináltass a kutyádról, mondjuk a mancsának a lenyomatát valahova, az sokkal nőcisebb.

2013. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
33%

a kutyusról készült vázlat szerintem nagyon gyerekes. ha az szeretnéd, hogy ez jól nézzen ki, akkor elviszed a fotót és a tetoválóra bízod a tervezést, megrajzolást.

színes portréban nem mutatna rosszul, ezt így nem tudja megcsinálni akárki.

én nem a vállamra varratnám, hanem inkább az alkaromra, szerintem ott jobban mutatna.

többször láttam már én is ezt a képet itt az utóbbi hetekben, úgy gondolom: ha tényleg nagyon szeretnéd, akkor ne a mi véleményünkre adj.

2013. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

A tetkós rajzolta a vázlatot nem én.

Lesz árnyékolás satírozás stb..

Hú nagyon elfogult vagyok akkor ,ha a rajzot én szépnek látom.

2013. okt. 25. 11:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!