Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A kozmetikai tetoválás meddig...

A kozmetikai tetoválás meddig tart? Nem arra gondolok, amit az arcra csinálnak, mintha smink lenne.

Figyelt kérdés
Szóval hallottam,hogy van olyan tetoválás,ami nem marad ott örökké,hanem kikopik,és a kozmetikus csinálja. A kérdésem,hogy ha valakinek volt ilyen,annak meddig maradt a bőrén? És mennyibe került? Mennyire fájt? Milyen gyorsan kopott? Nagyon csúnya volt,ahogy halványodott?

2013. júl. 31. 00:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
most akkor a kozmetikai tetoválásra gondolsz, vagy nem?...
2013. júl. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondták,a kozmetikus csinálja és kozmetikai tetoválás a neve,de csak arcra csinálja,mintha smink lenne,hanem pl kézre egy csillagot vahy ilyesmit. Ezt leírtam. Ha nem volt ilyened,minek írsz ide? Ha lett volna ilyened,tudtad volna,miről van szó.
2013. júl. 31. 01:32
 3/11 A kérdező kommentje:
*de csak arcra helyett csak nem arcrát akartam írni.
2013. júl. 31. 01:34
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
nem csinálnak "pl" kézre, a kozmetikus csak kozmetikai tetoválást azaz sminktetoválást csinálhat.... ha nem tudod miről beszélsz,miért oltasz le?: )
2013. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Te nem tudod,hohy miről beszélsz,szóval elhúzhatsz innen. Barátnőm mondta,hogy a kozmetikusa emlìtette neki,hogy csinál ilyet bármulyen testrészre,de nincs annyi szìn,meg drágább,meg kikopik. Csak pontos infókat,tapasztalatokat akartam.Ne kelljen már mindent a szádba rágni! Ne ìrogass,ha fogalmad sincs a témáról.
2013. júl. 31. 02:44
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
a kozmetikus nem tetováló, szal nem firkálhat össze akárhol akármikor. ha sufniba megcsinálja, az más tészta, de attól ilyen még nem lesz, tetoválni tetováló fog,nem kozmetikus. üdv, te nagyon intelligens.
2013. júl. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, te nem tudod mit beszélsz, a többieknek igazuk van. Tetoválást a tetováló csinál. Kozmetikus sminktetoválást csinál! Szemöldök, száj, szem!

Nem fogsz olyan kozmetikust találni, aki a sminktetováló cuccával nekiáll téged ki tetoválni.

2013. júl. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 SzilKa ***** válasza:
100%

Sajnos vannak olyan kozmetikusok, akik készítenek kisebb tetoválásokat a kozmetikai szettjükkel, de ne felejtsük el, hogy a kozmetikus nem művész! Ismeri a bőrt, kezeli azt, esetleg kozmetikai tetovál szemre-szájra, szemöldökre, de nem fogja tudni, hogy hogyan jó elhelyezni egy tetoválást, nem lesz szép a vonalvezetés, nem fogja tudni szépen kidolgozni.

Én eddig még csak béna "kikopós tetkóval" találkoztam, ami tényleg kikopott, de nem teljesen! Légypiszok-szerűrn nyoma maradt.

Szóval a kozmetikai tetoválás nem igazán alkalmas "eltűnős" tetoválásra.


Egy tetováló

2013. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Akkor kérdezd meg a barátnődet, ne itt pattogj!
2013. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A tetoválónak köszönöm a normális választ.

Ott "pattogok",ahol akarok. A barátnőm szerbiában,mostanában nem tudom vele megbeszélni. Ne oktassatok ki,a kérdésre kéne válaszolni akkor,ha értesz hozzá és tájékozott vagy.

2013. aug. 1. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!