Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a sminktetov...

Mi a véleményetek a sminktetoválásról?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy alul-felül fekete kontúrt csináltatok. Van már valakinek esetleg? Ha igen milyen tapasztalatai vannak? Tudnátok ajánlani Budapesten egy igazi szakembert akihez bátran mehet az ember lánya? :D

2013. márc. 13. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos Pesti tetoválót nem ismerek, szóval abban nem tudok segíteni, de a többihez van hozzászólnivalóm. Nagyon!!!, ismétlem nagyon válogasd meg, hová mész, mert én találkoztam csúnya esetekkel. Nekem konkrétan nagyon szép, és nem is volt macerás, de az osztálytársamnak, aki csináltatott több, mint egy hétig csúnyán be volt dagadva a szeme (elég hülyén nézett ki). Beszélj a kozmetikusoddal, nekem ő ajánlotta a helyet, ahol egyébként ő is csináltatta, de ha máshogy nem is, a többi klienseitől biztos hall ezt-azt, szóval szerintem ő tud majd segíteni.
2013. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mü és ki lehet szúrni.
2013. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első!

köszönöm a választ :) most éppen Kalcsu Katival "szemezek" ilyen téren... ő Pesti és 17 éve ezzel foglalkozik, de még nem döntöttem el teljesen...


Második!

Azt azért megnézném hogy két igényes fekete vonalkát (tetovált és nem tetovált) hogy különböztetsz meg távolról :D

2013. márc. 14. 23:02

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!