Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok arról a papról,...

Mit gondoltok arról a papról, akinek tetoválása van?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég fura, na de ő tudja.
2013. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Extrém, de gondolom nem valami sátánista tetoválásokra kell gondolnunk. :D Amúgy tök rendben van, engem aztán nem zavarna.
2013. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem sátánista dolog, hanem egy latin felirat: ,,Soli Deo Gloria'' (~ Egyedül Istené a dicsőség)
2013. febr. 9. 20:51
 4/10 QueenRavenna ***** válasza:
0%
Papként tudhatná, hogy a Bibliában, valahol az Ószövetségben írja, hogy Istennek nem tetsző dolog semmilyen testfestés, tetoválás.
2013. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi furcsa nincs ebben:)
2013. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jahajj :) amikor bementem anno az egyetemre beiratkozni, akkor ez a felirat volt a falon. szégyen gyalázat, félve kérdeztem meg a mellettem ülő idősebb csajszit, h mit jelent :) na, azóta álmomból felkeltve is... :)


bocs, ez csak így eszembe jutott.

mit ne mondjak, egy ilyen "vallásos" tetoválás kicsit ambivalens.

2013. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bort iszik, vizet prédikál...
2013. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

4-es

Te meg, ha már nagyon okosnak akarsz tűnni, tudhatnád, hogy a Leviták könyvében van tiltva a test tetoválása. Az pedig a zsidóságra vonatkozik - ószövetség, mint írtad. Mint tudjuk, Jézus amikor vállalta a halált, felszabadította az embereket, tehát a kereszténységre nem vonatkozik az, ami Mózes harmadik könyvében le van írva. Ezért nem kell a keresztény kisfiúkat körülmetélni, ezért nem gáz, ha keresztény papnak tetoválása van.

2013. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 QueenRavenna ***** válasza:
0%
8-as nagyon nehéz volt a Google-ben megkeresni, mi?
2013. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti, tudod vannak, akik foglalkoznak is vallástörténettel, és nem csak a médiában hallott szarságokat fújják nulla gondolkodással. Talán a te erőfeszítéseid a Google-ig nyúlnak, ezért feltételezed egyből azt, hogy nekem net kell ahhoz, hogy értelmes legyek, de azért ideje lenne felismerned, hogy mások igénye ezen azért túlmutat. :)
2013. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!