Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a tetoválásról?

Figyelt kérdés

[link]


És kb mennyibe kerülhet?



2013. jan. 30. 22:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
Kezdtenek írd fel a homlokodra alkoholos filccel hogy SZAR. Ha jártál benne egy hétig, tedd fel (magadnak) újra a kérdést.
2013. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
körberöhögnélek
2013. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy van jelentése :D de nekem kifejezetten tetszik
2013. jan. 30. 22:47
 14/21 Alexandra0908 ***** válasza:
Én örülök neki,hogy meg akarod csináltatni.Sőt csináltasd meg.Elég undorító,de jobb mint a divattetkók.Amúgy én olyan 10-15e.saccolom. Hajrá. ;)
2013. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
De miért undorító? A szöveg miatt? És ha a szöveget nem nézitek? :D
2013. jan. 30. 23:28
 16/21 Alexandra0908 ***** válasza:

Azért Drága Kérdező,mert ez egy kib*szott légy.

Nem kiskutya,cica,delfin,pillangó vagy fecske.Szöveg nélkül is undorító rovar,belemegy a szarba,utána rád repül és hiába zavarod el,leb*sz 2kört és újra a fejeden van...kiskoromba agyoncsaptam egyet és ilyen pici kis pók szerű vagy vmi kis élőlények jöttek ki belőle és azóta undorodok és félek tőlük.Na én megindokoltam. :D

2013. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ne azért csináltass tetkót mert épp vmi megtetszett-. legyen egy emlék.

amúgy egynek biztos jó, mérettől függően 5000-től már csinálják, nyilván fontos a méret és h színes lesz e vagy sem

2013. jan. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Egy tetoválásnak se kell feltétlenül szépnek-gusztusosnak lennie. Vannak dolgok, amik úgy tudnak fontosak lenni, hogy nem hordoznak pozitív jelentést. Egy szuicid vagy drogos korszak lezárása után, emlékeztetőül az ember nem varrat vidám dolgokat. A rossz multat is kell vállalni, mert ez is a része az életnek, ez is segít abban hogy jobbá csiszolódj.


A középkorban pont a ragályt hozó legyek távoltartására rakták be a címerükbe a legyet.


A felirat alapján én valami ilyesmire gondolok az eredti tetoválás esetében.


A személyes jelenetés lehet akármi. Nem tudhatod, lehet épp rovarokkal foglalkozó biológus varratja magára. Neki egy légy lehet gyönyörű.


Egyiptomban pl. a csatában való bátorságért osztottak aranylegyet a katonáknak.



Tanács: ne ugyanezt varrasd fel, hacsak nincs különleges jelentése, hogy pont ez a légy, akkor terveztess egy saját személyes mintát.

2013. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 SzilKa ***** válasza:

Kedves 10-es, pl jelentheti azt, hogy szereti a rovarokat (mert mondjuk biologus), jelentheti azt, hogy sok szarral etetnek minket odafentrol, jelenthet egy csomo mindent, ha a kerdezo lat benne valamilyen fantaziat. S persze nem feltetlenul kell az sem, hogy barmit is jelentsen, egy tetovalast felvarrathat barki pusztan azert, mert az neki tetszik.


Ja es koszonom, van ertelmes elfoglaltsagom, magam is tetovalomuvesz vagyok... ;)

2013. jan. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az más. De ma már boldog boldogtalan tetováltat. Szerintem ez divathóbort lett, sokszor semmi jelentése nincs. Csak szimplán "menő". Nők esetében kifejezetten ronda (főleg a rib@nc rendszám). Férfiaknál még hagyján....azt gondolom, hogy a tetoválás egyáltalán nem eredeti ötlet ma már, ezért sem megfelelő az önkifejezésre.
2013. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!