Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkó vagy piercing? Hol, milyen?

Tetkó vagy piercing? Hol, milyen?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. :)

2012. nov. 20. 13:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
"Mindenkit felpontoztam." ezt úgy olvastam legelőször, hogy Mindenkit felpofoztam :D
2012. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
száj, orr, szemöldök pc, 4 fülbevaló 3 tágító, 1 tattoo. az utobbit még fejlesztem, a téma megvan, amit akarok, hogy átadjon, csak burkoltan, a mintáról évek óta gondolkodom, de nem sikerül kitalálnom.
2012. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nyelv pc.

25/L

2012. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Orrpiercing és tetkó lapockán :)
2012. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én is "felpofoztam"-nak olvastam :DD

nekem amúgy fülben 2-2, 1 nyelv, és jobb alsó ajakban egy pc-m van, tetoválást még csak tervezem :)

de az egész kérdés attól is függ, fiú vagy-e, vagy lány :))

2012. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Fülekben 7 pc, szemöldök, nyelv, ajak, telihátas tatto, teli vádlis tatto és egy intim tatto.

Van akit elriasztok biztos, de a legtöbb ember pont ezen extremitások miatt talál különösen vonzónak )nem egózni szeretnék, hanem jelezni hogy nem mindenkinek egyforma az ízlése)

Én sem tudnám magam elképzelni nélkülük, hiányérzetem volt magammal kapcsolatban amíg nem kezdtem neki ezen díszítéseknek.

23/N

2012. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tetkók, mind színes:

Bal felkar: sellő leány ül egy sziklán.

Jobb felkar: rózsaszín virágok hada, ággal, remény felirattal. (túl sok rossz ért, úgy éreztem ez kell)

Mellkas: fullra tele, rózsákkal, csipkével, madár tollal.

Bal lapocka, ami egy nap teli hátas lesz: delfin (tudom, sablon, de a vízi világ az én világom)

Bal boka belső fele: egy fekete cicus.

Tetkóm még bőven lesz.


Piercing: orr, ajak alatt, nyelv, két mell.

23/L

2012. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!