Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkó vagy piercing? Hol, milyen?

Tetkó vagy piercing? Hol, milyen?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. :)

2012. nov. 20. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sehol, semmilyen:)
2012. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
inkább ne, a tetkónál fontos hogy az életedhez kapcsolódjon és lgyen jelentése... a pc... meg az is olyan hogy saját döntés...
2012. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
mindkettő jól néz ki fiún/lányok egyaránt. de nekem majd tetkóm lesz :)
2012. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
fiún/lányon *
2012. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

tetoválás: nem ismer itt téged egyikünk sem, tehát nem tudhatjuk, hogy mi a rád jellemző pl:. mit szeretsz, mi érdekel.

piercing: itt meg nem tudjuk, hogy a testeden belül hova szeretnéd, mert pl:. nagyon sok fajta ékszer helyezhető el arcon: labret, monroe, lip, madonna, snakebite, angelkiss, spiderbite, vertical labret, eyebrow, bridge, septum stb.

aztán: az arcod szimmetriája, berendezése nagyban befolyásolja azt, hogy milyen fajta ékszer állna jól.

szóval: erre a kérdésre nem lehet megfelelő választ adni így.

2012. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Inkább arra vonatkozott a kérdésem, hogy nektek melyik tetszik, melyik/milyen van esetleg már, stb. :)
2012. nov. 20. 16:08
 7/17 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam.
2012. nov. 20. 16:08
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem köldök piercingem, illetve a bal bokámon van egy tetoválás. (Kisfiam keresztnevének kezdőbetűje)

26/N

2012. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tetoválás ÉS piercing :) Nekem mindkettő van és egyik nélkül se tudom elképzelni magam :)
2012. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nem volt egyértelmű a kérdésed, Kedves Kérdező-ne haragudj.

nos, ha már itt tartunk: nekem van, tetoválásom is piercingem is (utóbbiból elég sok,a fülemben 12kb, van 3 tágítóm, két 12mm, és az egyik felett van egy 8mm)

eddig csak két tetkóm van, de ezeknek a száma az elkövetkezendő időben valószínűleg növekedni fog.

és van egy labretem is :)

szeretem ezeket a dolgaimat, nélkülük (hogy éljek ez egyik hozzászóló szavaival) nem tudom magamat elképzelni. a fejemben saját magamról alkotott képbe ezek a dolgok beleférnek.

2012. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!