Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez a tetoválás kb menyibe...

Ez a tetoválás kb menyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

Tudom változóak az árak de sac/kb?


[link]



2012. okt. 3. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem minimum 15 ezer... legalábbis évekkel ezelőtt ennyiért csináltatott hasonlót egy ismerősöm.
2012. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát mostanában 15-ért tuti nem ekkorát csinálnak.Szerintem 30-40 is megvan.
2012. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SzilKa ***** válasza:
100%

25-40 ezerig terjed, szalontól függően.


Hadd kérdezzem már meg, hogy mi tetszik még mindig az embereknek a nonfiban? Értem én, hogy régen divat volt, de egyrészt már nem az, másrészt annyira semmitmondó, csak úgy van, de minek...

Annyi gyönyörű minta van és nem hiszem el, hogy az embereknek nincs semmi konkrét ötletük, amit szeretnének megörökíteni magukon.

2012. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:
Vagy ha már mindenképp ilyesmit képzeltél el, inkább egy maori, vagy samoan tetoválást kéne kinézni, azok legalább szépek és mutatósak.
2012. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Osztálytáram is ilyesmit csináltatott az övé 60 valamennyibe került, de talán ebbe valamivel kevesebb a minta szóval olyan 40-50 körül biztos van.
2012. okt. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!