Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha hétfon csinálták a tektóm,...

Ha hétfon csinálták a tektóm, ihatok szombaton?

Figyelt kérdés
Az aki tetvoált azt mondta,hogy jovo het már ihatok...De a neten utána néztem és mindenki azt irja ,hogy nyugodt szivvel fogyaszthatok alkoholot. Nem vagyok az a nagy piás fajta,csak kicsit jól akarom magam érezni mert most elég szar idoszakom van.Elore is kossz a valaszokat!

2012. okt. 3. 12:46
 1/6 A kérdező kommentje:
*De a neten utána néztem és mindenki azt irja ,hogy nyugodt szivvel fogyaszthatok alkoholot akár a tetoválás utáni órakban is.
2012. okt. 3. 12:49
 2/6 anonim ***** válasza:
mi köze a tetkónak az alkoholhoz? Vagy gyógyszert szedsz? én még sosem hallottam hogy ne lehetne inni töle. Söt nem egy embert ismerek aki direkt ivott előtte hogy jobban bírja a fájdalmat....
2012. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előtte nem szabad inni...vérzékenység miatt:) utána már ihatsz:)
2012. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SzilKa ***** válasza:
előtte és alatta nem ajánlott inni, utána már lehet, bár lehet, hogy a gyógyulást picit lassítja, de nem jelentős.
2012. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem az a ember mondta aki tetovált,hogy ha iszok ki potyog a tetkó...Akkor nem ?
2012. okt. 3. 13:06
 6/6 SzilKa ***** válasza:
3-4 nap után már tutira nem (tetováló vagyok). Piálásnál jobban vérzel, az nyomná ki a festéket tetováláskor illetve még 1-2 napig, amíg távozik belőle a fölös festék.
2012. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!