Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 16 évesen korai lenne ha...

16 évesen korai lenne ha tetováltatnék magamra valamit, ami nekem jelent is? Vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Anyám valahogy rátudnám beszélni, ha nem is, előbb-utóbb megteszem. A szülinapom december végén van, addigra összegyűjtenék pár dinárt (szerbiai vagyok) és kitudnám magam is fizetni.

2012. szept. 3. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várjál még pár évet. Ma mindenki divatból tetováltat, még az is aki szerint nem. Pár év múlva elég érett leszel hozzá. Az is lehet hogy addigra meg is gondolod magad.
2012. szept. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj vele néhány évet. Én is akartam tetováltatni ennyi idősen és utólag örülök, hogy nem tettem meg. Akkoriban tuti vmi szép pillangó lett volna, vagy ilyen cvsajos vmi esetleg nonfiguratív...


Azóta már kitaláltam, hogy mit szeretnék igazán, de még mindig vacilálok, hogy felvarrassam-e. 3 éve van meg az ötlet.

Szerintem találj ki valamit, amit magadra tetováltatnál és várj vele pár évet. Ha még akkor is akarni fogod, akkor szerintem mehet.

2012. szept. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16 évesen még nem érdemes, mert sokat fogsz változni és lehet hogy pár év múlva már szégyellnéd azt ami ma annyira tetszik.
2012. szept. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én pont akkor csináltattam volna, de épp nem volt pénzem, barátnőimmel "egyen tetkót akartunk" de áldom az eget, hogy nem volt pénzem , ők is mind ketten megbánták, nem is magát a tetkót, hanem a helyét, a kinézetét, szóval még várj, mert lehet fél- 1 -2 év múlva már nagyon nem akarod!
2012. szept. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%

Miért is van neked erre szükséged?

Fel akarod ismerni magad a tömegben, amikor már sokat ittál?

Meg akarod könnyíteni a rendőrség munkáját, ha köröznek?

Vagy csak úgy "esztétikai" okokból?

Részemről egyiket se preferálom.

2012. szept. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
még várj néhány évet, sokat változhat még az ízlésed.
2012. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még vele, mert megbánhatod! Ismerősöm is akart kb3-4 éve, most már örül, hogy nem csináltatott...
2012. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha neked jelent valamit es ugy gondolod nem fogod megbanni, szerintem csinaltasd meg, de ketszer gondold meg a helyet is! Szerintem csak az ertelmetlen, non figurativ tetovalasok, amik foloslegesek:))
2012. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Alex J. válasza:


Miért is van neked erre szükséged?

Fel akarod ismerni magad a tömegben, amikor már sokat ittál?

Meg akarod könnyíteni a rendőrség munkáját, ha köröznek?

Vagy csak úgy "esztétikai" okokból?

Részemről egyiket se preferálom."


Tetoválást nem szükségből csináltatunk,kettő a bűnözők nagy része tele van tetoválva szóval nem tudom,hogy jön ez ide.


Kérdező!Ha neked jelentene valamit a tetoválás akkor csináltasd meg.17 éves vagyok és nekem is van tetoválásom jó ideje,nem bántam meg ..:)

2012. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2012. szept. 3. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!