Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen téli parfümöket ajánlotok?

Milyen téli parfümöket ajánlotok?

Figyelt kérdés
A nagy hype miatt és a megfizethető ár miatt rávetettem magam az Afnan 9PM-re. Nem kérdés hogy remek parfüm, nagyon jól kitart és dominál is. Viszont szerintem ez inkább egy nyári illat, a kérdésem ti milyen parfümöket hordtok télre? Fontos hogy minimum EAU De Parfüm besorolása legyen, és ne legyen drágább egy 10 ezernél.

#férfi parfüm #téli parfüm
szept. 14. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt vettem magamnak télre dior szávázzs akar lenni (azt nem szagoltam). Az első 2-3 használatnál furcsáltam ezt az illatot, de utána már tetszett. Közepesen erős, rajtam egész tartós 10-12 órát bírt nyáron is.

szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szuper, így a hűvösebb időkben mi a véleményed róla? Illik az időhöz? Mennyire édes? És igen, eléggé Dior Sauvage a dizájn is.
szept. 14. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Amire én asszociálok ahogy felfújom, az a citromos kóla, meg ilyen tisztán mosott ruha, nekem nem érződik benne melengető fűszeresség. Költői képpel élve inkább beleolvadok vele a hűvösbe, mint kitűnök belőle...ilyen hűvösebb, balzsamos illatnak mondanám.


Ha melengetőbbre vágysz, olyasmi illatot tudnék javasolni, ami a pumpás axe-nak a tobacco ambere és oud wood dark vanillája volt.

Azok ugyan nem parfümök voltak, de elég tartós és finom fűszeres illatuk volt.


[link]


[link]


Előbbit én randira, utóbbit vonulni használtam.


[link]


Ilyenem is volt, ezt is el tudom képzelni télre, mert rajtam kijött az a meleg fűszeressége, de nem parfüm ez se, így nem előz meg téged az utcán.


Javaslom keresgélj a téged érdeklő illatok koppintásai között lattafa vagy alhambra gyártónál. Jó minőséget adnak elérhető áron és youtubon is sok beszámoló van róluk. Krémmánián is árulgatnak mintákat belőlük pár száz forintért, így ki is tudsz próbálni aránylag sokat.


A salvo elixir pl nálam vak vásárlás volt, nyárra victorioso-t vettem(az az invictus victory akar lenni), mindkettő elnyerte a tetszésemet.

szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Afnan 9PM még csak véletlenül se nyári. Téli diszkózós illat. Nyáron hordod akkor megfulladnak körülötted.
szept. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem télen nem adja át az illatot, mármint télhez nem illik szerintem, valami édeskés, tartós parfümöt keresek.
szept. 15. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neked komoly gondok lehetnek a szaglásoddal. Covidos voltál?
szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem mindenkinek tetszik ugyan az a dolog. :D Jó parfüm, de én nyárra tudom elképzelni. De le se tagadhatnád hogy magyar vagy, ott kötsz bele az emberbe ahol tudsz.
szept. 15. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!