Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mikor hámlik le teljesen a tetkó?

Mikor hámlik le teljesen a tetkó?

Figyelt kérdés
1 hete megvan, és még mindig hámlik le
júl. 18. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A teljes gyógyulás 3-4 hét, attól függően, hogy milyen minta, és milyen az egészségügyi állapotod.

Ha van valami betegséged pl diabétesz, akkor lassabban regenrálódsz, illetve ha színest varrartál, vagy sok nagy fekete rész van benne, az is lassabb lesz.


Ne kapargasd, mert ha túl korán jön le a hàm, kijön a tinta is.

júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod!


Nekem az egész csak fekete, és az egész felkaromon van rajta

júl. 18. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom miért csak a tetoválásoknál és piercingeknél hiszik azt az emberek, hogy a testük hirtelen szürreális gyorsasággal gyógyul.


Egy horzsolás vagy egy karcolt seb sem gyógyul meg nyomtalanul egy hét alatt.


Komolyan, mintha ufók lennétek, akik még nincsenek hozzászokva az emberi test funkcióihoz.

júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Teljesen új bőrréteg nagyjából a 4. héten kerül rá, a látható hámlás viszont már az új vékony hámrétegnél megszűnik olyan 2. hét körül.
júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3, nem tudom egy szimpla kérdésre miért ilyen ingerülten válaszoltál. De én nyugodt vagyok. Türelmesen várom a gyógyulást. Úgy látszik a gyk népe megérett a pusztulásra...
júl. 18. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!