Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválásaid vannak és...

Milyen tetoválásaid vannak és mit jelképeznek számodra?

Figyelt kérdés

Hány éven csináltattátok, miért? Van olyan, amit megbántatok?

Küldjetek képeket is.


2020. jan. 15. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vállamon van egy hüllő, nem jelképez semmit, nem bántam meg.... az állatkert többi tagja is megvan fejben, csak egyrészt pénzem nincs most erre, másrészt meg időm, harmadrészt, majd akkor, ha visszafogytam a normál méretemre
2020. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

felirat

elég, ha én tudom

már felnőttkorban

azért

nincs

nem küldök

2020. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemöldök tetoválás. Nem jelképez ez semmit. 🤭 Annyi jelentéssel bír, hogy természetes sötétbarna hajam van, amihez világos szemöldök társult, és beleuntam az állandó festegetésbe. 😀
2020. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 $$$$$ ***** válasza:
100%
A vadlimom egy enduro(KTM exc 300) . Igaz Husqvarnam van de amikor a tetkot csinaltattam meg azt hittem hogy KTM em lesz(bar meg lehetXd). De nem bantam meg mert az endurozas nagyon fontos a számomra. Jelenleg csak ez az egy van de meg lesz egy jo par... A motor valtófokozatok a bal bokacsontomon,a jobb felkaromon egy farkas,a jobb mellemen egy idezet ami az elet felfogasom, a jobb felkaromon egy enduros idezet,a bal vadlimon egy vizipipa ami szinten sokat jelent számomra mert imádok vpzni . A hatamon pedig majd egy motors klubb emblemaja lesz. Ezek mar biztosak. Aztan majd ha ugy hozza a sors lesz több is😂😂. Ezeknek mindnek jelentes van szamomra. Szerintem nagyon fontos hogy egy tetkonak legyen jelentese.
2020. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Blacmoneyhu válasza:
Egy iránytű 16/F alkar
2020. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen csináltam.


Ahelyett hogy leírnám inkább itt egy kép:

[link]


A mintának óriási nagy jelentősége nincs számomra, inkább az eseménynek ami hatására csináltattam.


Amúgy a 3 háromszög összefonódása több dolgot jelenthet. Jelen, mult, jövő, szerintháromság ... nagyából mindent reprezentálhat amiből 3 dolog van, így elég gyakori.


... de én azért választottam ezt a mintát, mert úgy voltam vele, hogy ez az ami tetszik és olyan szinten általános, hogy valószínűleg 40 év múlva is büszkén tudom viselni.


(Azaz nem mostani trendeket követnek. Pl.: az aki tetoválta elmesélte milyen rossz hogy naponta keresik meg, hogy Dwayne Johnson tetoválásait szerenék magukra varratni és hogy milyen lehetetlen feladat ezt egy 65kgos pici személyre rátervezni úgy hogy jól is nézzen ki. Igen ... az ilyen dolgokat akartam el kerülni vele)


Az esemény meg az volt, hogy nagyon közel kerültem hogy öngyilkos legyek. Annyira, hogy már meg volt mikor csinálom, meg volt hogyan és persze senkinek sem szoltam. Nem kürtöltem tem szét online fórumokon, a családtagjaim is azt hitték boldog vagyok. Így visszatekintve olyan 80%ban biztos vagyok hogy megtettem volna ha nem keres fel egyik régi ismerősöm.


Ő sem tudta mi a helyzet, de nosztalgikusan beszélgetni akart velem. Elkezdetem vele napi szinten kommunikálni és rájöttem hogy élni akarok.


Ez után drasztikusan megváltozott az életem. Minden szintéren.


Kicsit hosszú lenne leírni, de olyan szinten kórosan szorongtam, hogy 20 perc öngyőzködés után tudtam csak elhagnyi a lakásomat, de ez után az élmény után hírtelen mintha megváltozott volna benne valami és fokozatosan mindennap kimozdultam a komfort zónámból.


Mindaddig míg az olyan nagyra nem nőtt, hogy az áltag embernél sokkal szociálisabb és magabiztosabbá váltam.


Plusz a kinézetem is drasztikusan változott. Onnantól kezdve heti 5x lejártam a konditeremben, hithűen mindig.


Ezért készítettem, hogy csak megörökítsem magamon, hogy bármi lehetséges ha valaki elég erősen próbálkozik.

2020. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy iránytű az oldalamon, 19 évesen varrattam fel, 8 éve. Elég elveszett voltam akkoriban, az iránykeresést jelenti számomra. 23 évesen varrattam 1 idézetet a csukló rá (Önmagad menedéke vagy). Szerintem ez elég egyértelmű.
2020. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!