Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválásod/tetoválásaid...

A tetoválásod/tetoválásaid mögött milyen jelentés van?

Figyelt kérdés
Mi miatt varrattad magadra, mi a jelentése? Vagy csak szimplán tetszett az adott motívum/szöveg, stb. ?
2018. aug. 21. 16:18
 1/7 $$$$$ ***** válasza:
100%

Nekem egy endúrós van a vadlimon. 4 éve motorozok. És ebböl 2 éve endúrózok. És ez a sport a mindenem imádom. Valamint magát a motorzást is imádom. Lesz még legalább 5 tetkóm . És mindnek lesz jelentése.

18/F

2018. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Az egyik magában foglalja a kedvenc állatomat + egy helyet amit szeretek, a másik egy fontos könyvet/írót az életemben. Szeretnék még egyet, ami szintén íróhoz + egy mitológiához kapcsolódik, meg talán egy Fibonacci spirált de utóbbit még érlelem pár évig.
2018. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden tetoválásnak egy jelentése van: a viselője egy kapitális idióta. Mert hát képtelenek emlékezni ezért magukon hordják az emlékeztetőt. Ránéz a karjára és a fejéhez csap: "- Jéé már el is felejtettem hogy én mennyit endúrózok!" :D
2018. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 $$$$$ ***** válasza:
100%
Jé 3 as ezt pont te mondod aki állandóan azzal foglalkozik hogy mások mit csinalnak ? Eleggé utallom a hozzád hasonló élettelen f*rgeket. Annyira érdekes hogy én sose mondom senkinek se hogy miert nincs tetkód. Se mas tetovált ember. De a hozzád hasonló éllettelen patkányok állandóan ezt csinálják persze csak neten névtelenül vagy egymasközt a többi éllettelen heverotokkal. Mert élőeben sose mondanad senkinek se a szemébe mert gyáva vagy. És ezen nincs mit beszélni. Tehat ne idiótázz le főleg ne a neten azért mert nekem van tetkóm mert neked semmi közöd sincs hozzá... És borzasztó kétszínü az olyan ember aki csak mások hátamögött vagy neten névtelenül képes másokat kibeszelni meg idiótázni... Mert fura módon még senki se mondta a szemembe hogy hü**ye tetovált. De itt van sok szar ember aki írkálja meg a hátamögött is mondták mar. Tehat ennyit rólad... És ráadásul még a kérdésre se vállaszoltál...
2018. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik az a testvéremmel közös,és Őt szimbolizálja volt egy idő amikor elkellett szaladnunk egymástól mert Ő külföldön élt,akkoriban csináltattuk.A másik pedig Egy bizonyos sport iránti szeretetemet jelképezi,amit annó egy sérülés miatt kellett abba hagynom.
2018. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
A csuklómon lévő tetoválásom a Dédipapám emlékére készült, én terveztem/rajzoltam meg. Az ágyékomnál egy rózsa van, ami a nőiességet, szexiséget szimbolizálja számomra. A kulcscsontomon lévőt a könyvek és a regényírás iránti szeretetem inspirálta. Egyelőre ennyi van, de szeretnék még jó párat a közeljövőben. :) 18/l
2018. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Én a bal kézfejemre és ujjaimra varrattam a példaképem tetoválásait. Tudom, sokan mondják hogy mennyire gáz más tetkóját lemásolni, de nem egy az egyben úgy csináltattam, mint az eredeti. Neki a karján, vállán és mellkasán vannak, nekem a kézfejemen és az ujjaimon. Azért csináltattam meg, mert nagyon sokat segített az életemmel és nekem ez a minimum volt, így köszöntem meg. A bal felkarom belsejére pedig 7 szó van egymás alá tetoválva: sanity, salary, vanity, morality, cavalry, fame, succes. Ezek szintén a példaképemhez kötődnek, mivel zenész, ezek pedig az egyik számához tartoznak.

Olyan tetoválást sosem csináltatnék, ami csak jól néz ki, de nem jelent semmit. Mivel a tetoválás egy életre szól, így sosem varratnék magamra olyat, ami nem jelent nekem valamit.

2018. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!