Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen minta jelképezné ezt a...

Milyen minta jelképezné ezt a mondanivalót?

Figyelt kérdés

Olyan apró, mini motívumot szeretnék, ami azt jelképezi, hogy mindig maradjak önmagam, ne akarjak senkinek megfelelni, legyek nyitott mindenre, hallgassak a szívemre, bármit le tudok küzdeni...


Ezt a sok dolgot össze lehet zsugorítani 1 mintába, ami kifejezheti ezeket?


Láttam pl nyitott háromszöget (nyitottság), meg hullám mintát (bármit legyőzhetsz és szabadság).

Tetszenek, viszont tényleg az lenne az elsődleges fő szál, hogy maradjak önmagam, tegyem azt amit érzek, ne akarjak megfelelni.


Bármilyen ötletek érdekelnek, köszi a segítséget! :)



2018. aug. 7. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
javaslom a ‘stay strong, never give up’ feliratot, egy álomfogót, ‘hope’ feliratot, madártollat, repülő madarakat egybe varrass fel, tökéletesen kifogja fejezni az ‘egyéniségedet’
2018. aug. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, te meg felvarrathatnál egy köcsögöt amiből kinő egy gyökér, mert ez tökéletesen kifejezné az "egyéniségedet". Javaslom.
2018. aug. 8. 01:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez, kedves kerdezo, nem igy mukodik, hogy te kitalalsz egy jelentest, es valami hasadra csapott otlettel megvalositod a tetovalast.


Nekem altalaban egyszerre szuletik a fejemben a minta, es a hozza tartozo jelentes. Szinte magatol jon az otlet, mert 90%-ban a minta, valami kis reszlet az eletembol.

2018. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a napraforgó jutott eszembe mintának.
2018. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!