Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk, nektek bejönnek a...

Fiúk, nektek bejönnek a tetovált lányok? És lányok, nektek a tetovalt fiúk?

Figyelt kérdés
Nektek tetszenek a tetovalt emberek ? Mi szamit soknak ?

2019. aug. 8. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon nem jön be. Se lányon se fiún.
2019. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Visszafogott, egy-egy ábra bejön. Az már nem, ha valaki az egész testén tetovált.
2019. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Tetoválás kinézete, helye és mennyiségétől függ. Meg hát persze hogy illik e hozzá.
2019. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

lányokon semmi bajom nincs velük, amíg igényes.

nekem is van

lányok nevében nem tudok nyilatkozni :D


16/f

2019. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bajom a tetoválàsal, csak a gagyi, fakó, elrontott tetovàlasoktól ráz ki a hideg.
2019. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nincs bajom a tetoválással, vannak kifejezetten szép minták, de nem örülnék, ha a páromon lenne, főleg ilyen egész testet, hátat beborító, vagy démonok, ilyesmik lennének rajta (közeli ismeretségi korombe van ilyen es nekem nagyom taszító).

24L

2019. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Metionin ***** válasza:
100%
Egy igényes tetkó simán hozzátartozhat az emberhez, szóval azzal együtt tetszik vagy nem tetszik az illető. De csak a tetkója nem tesz számomra senkit vonzóbbá.
2019. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem tud vagány lenni,de nyilván az ember stílusától függ.Pl Metzker Vikinek szerintem iszonyat jól áll,de magamon nem tudnék olyan mennyiségű és nagyságú tetoválásokat elképzelni,férfiakon szintén így vagyok.
2019. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Nekem bejönnek, de csak azok a tetkók tetszenek amit hogyha megkérdezem a gazdáját tud értelmes indokot mondani. Nekem pl van egy a 2 felével fölfelé levő dobókocka a combomon. Aminek több oka van: 1 a 2-és a szerencse számom. 2: 02.22-én születtem és a fő ok: hogy az ikertesómra emlékeztet és arra hogy megfogadtuk hogy amíg élünk ketten leszünk a világ ellen
2019. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Egyre jobban bejönnek a tetovált lányok. Persze csak addig, amíg igényes a tetoválás. Sokat el is mondd a viselőjéről. Az ilyenek általában merészek, vadabbak, kalandozók, jó párt vagy minimum jó barátot alkotnának. A gerinc/ hát tetoválásokat kifejezetten szexinek tartom, de a csinos kis hasa maradjon tiszta mert, hát, na.. aki érti az érti.. :p

19f

2019. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!