Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiuk nektek mennyire jonnek...

Fiuk nektek mennyire jonnek be a tetovalt lanyok?

Figyelt kérdés
Ha meg nem is vagytok oda a tetovalasokert egy szep arc vagy test esetleg jo belso tulajdonsagokkal lehet kompenzalni a dolgot ?
2018. jún. 9. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Én nem szeretem.
2018. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
36%

Engem bevadít, de csak szex erejéig.

Barátnőnek/társnak nekem kizárt

2018. jún. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha igényes tetkó akkor nekem nagyon be tud jönni,abszolút pozitívum :) Küldj képet.
2018. jún. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 $$$$$ ***** válasza:

Nekem a tetovalt lanyok meg jobabn bejönnek mint a nem tetovaltak 😍 . Ha nagyon sok tetkojuk van akkor is . De ha csak 1-2 akkor is. Nekem jelenleg 1 tetkóm van de lesz még egy pár (eddig úgy nez ki hogy 5) 😅. De amugy nekem minden almom az hogy egyszer legyen egy tetkós piercinges barátnőm 😍 .

17/F( agusztusban 18) .

2018. jún. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Talán 1-2 nőt láttam életemben akin bejött a tetkó(de inkább azok a nők jöttek be annyira), de azok a nők minden téren ott voltak (számomra a nagy könyvben megírt nők. Szép arc, haj, vékony feszes alak, pont ideális cici, fenék)


Amúgy kifejezetten nem jönnek be a tetkós lányok (inkább taszít). Nem igazán lehet kompenzálni nálam mert annyit ront az összképen... kicsit olyan mint amikor a kislányok összefirkálják magukat tollal, csak ez ugye le se jön.

2018. jún. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat ront az öszképen. Nem hiszem, hogy nem lehet kompenzálni vagy még nem láttam olyan nőt, aki tudta volna...
2018. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
-nem.
2018. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jó a tetkó ahhw *-*
2018. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20 éves egyetemista srác vagyok 6 tetoválással-szóval egyértelmű-minél több tetkó annál jobb;) Nekem nagyon bejönnek a tetovált lányok. Divattetkókat, sufnitetkókat, börtöntetkókat nyilván nem szeretem. Bár alapból az alternatív stílusú, rocker/punk/emo/hardcore színes hajú, piercinges, feketét hordó lányok jönnek be, akik lehet nem is fognak 'extrémebbnek' tűnni pár tetkó miatt.
2018. jún. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!