Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Szerintetek egy lány...

Fiúk! Szerintetek egy lány szebb sminkben?

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha jó a smink, akkor egyértelműen igen!
2019. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
'szebb' abban az ertelemben, hogy kozelebb van a magazinok altal eroltetett szepsegidealhoz. amugy meg van akin a felcenti vakolat se segit.
2019. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Ezzel talán egyedül vagyok, de nekem a természetes szépség jön be.
2019. febr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha jól sminkel,akkor persze. Ha kiemeli azt az arcán,ami amúgy is szép.
2019. febr. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van konkrét szépségideálom. Ha egy nem úgy kinéző lány a smink által tendál abba az irányba, akkor számomra szépül. Ha egy eleve jól kinéző lány más irányokba változik, akkor meg rondul. Mondjuk, nekem a sminkek nagy részéről túl sok jó véleményem nincs, persze akad kivétel. Ugye vannak természetes emberi színek, ami nekem tetszik, az is ezek között van. A smink meg sokszor mindenféle fura színösszeállítást ad.
2019. febr. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Igen, szebb.

De, nem szabad, hogy túlzó legyen. Egy ízlésesen felrakott smink, nagyon szép szerintem, tud adni egy olyan pluszt, amit nagyon szeretek.

De, tény, hogy a legtöbb lànynak nem is kellene semmilyen smink, olyan szép magàtól is.

Nyugodtan sminkelj, én azt mondom, de mindig csak kicsit és ízlésesen.

2019. febr. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%

Nem szeretjük a sminket, rengeteget csalnak sokan az igazságot pedig elfedik.


Az átlag sminkelgetős nők/lányok maguk elképzeléseinek vakolják tele az arcukat...


A sminkesek 95%-a nem is hasonlít az igaz mivoltukra.


Szerintem egy arc ha alapból jó karakterű szépség az sokkal nagyobb s meghamisíthatatlan kincs, mint a sok vakolatos álarcot viselők.


Bennem is ezt szeretik s jó érzés, hogy igazi arcom vonza az ember tekintetét. Az más amikor művészeti fotózást csinálunk haverral.

Ő annyit mondott a jó alapból mégjobb eredményt tud kihozni.


Én voltam a fotós szerepben sokáig, de meguntuk a jelentkezők vakolat mániáját s mikor megkértük mossák le, hogy lássuk mivel dolgozunk...volt ám csúfkodás, mondogalódás a részükről.

(havernak viszont 2 év könyörgés után adtam be derekam "jólvan vállalom")


Érdekes fiú/férfit egyszerűbb volt találni, mert nem maszkoznak.

Volt hogy postára mentem felvenni az új megrendelt objektívet s hazafele zebránál megláttam a számunkra megfelelő karaktert.

A megjelenése és kisugárzása is megvolt hozzá, fura s necces volt rávenni; főleg csak így az utcán leszólítva.


+ ha pasi lennék:

Egy lánnyal való ismerkedést úgy kezdeném: Kap sminklemosót ott helyben szedje le, megtépném a haját igazi-e, bele nyúlnék a melltartójába mennyire van kitömve..stb 😂😂😂


Az én ismeretségi körömben a srácok/férfiak is így állank hozzá a sminkhez, mint én.

+ nem szeretik amikor pl öleléskor összekenik őket sminkkel, csókkor a vacakabbnál vacakabb ízű rúzsok,szájfényeket.


Amikor bemutattam egy új terméket haverok körében is, teljesen ki voltak fagyva mit vittem a társaságba 😂 mágneses műszempilla


Meg akartam valamelyiket kérni had gyakoroljam afelrakást máson, hogy a kiszemelt másik modellnek ne nyomjam ki a szemét a tavaszi "sakurArt" fotósorozatkor, de úgy tűnik őt kell külön ezzel majd nyúznom.😇


S egyik kommentelőnek igaza van...

Sajnos sokan olyanok akarnak lenni mint a magazinos fotó modellek...

De elfeledik azt, hogy azok termék/reklám bemutatók vagy művészeti fotók (ebben dolgozunk).

2019. febr. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"+ ha pasi lennék:


Egy lánnyal való ismerkedést úgy kezdeném: Kap sminklemosót ott helyben szedje le, megtépném a haját igazi-e, bele nyúlnék a melltartójába mennyire van kitömve..stb "


Persze, belenyúlnál a melltartójába, lol, nincs akkor a szerencséd. Már sokkal előbb pofozva lennél. Meg is érdemelnéd. Amúgy meg tuti pasi vagy, lerí az irásodról.

2019. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
100%
Én nő vagyok de szerintem mindenki szebb ha egyenletesebb a bőrszíne és elrejti a bőrhibáit. Nem kell ahhoz vakolat. Az a baj, hogy sokan a smink = 800 réteg természetellenes szín hitében élnek, miközben egy szép natúr sminkről azt hiszik hogy az a smink nélküli arc. Persze el lehet rontani és sokan meg is teszik, nyilván ebben az esetben nem szépít, sőt. De ne mondja már senki hogy egy pattanásheges-nyomos arc vagy egy hiányos szemöldök, nem látszó körvonalú vékony száj nem lehet szebb ha kiemelik/kijavítják egy kis (!) megfelelő színű (!) sminkkel.
2019. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Van, aki szerint igen, van, aki szerint nem. Meg persze az adott lánytól is függ. Én személy szerint jobban szeretem, ha nincs rajta smink, vagy csak nagyon kevés.
2019. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!