Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez szolíd, kevés...

Szerintetek ez szolíd, kevés smink? Mi a véleményetek az ilyen sminket viselő lányokról?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 3. 22:09
1 2 3
 21/27 Clay Morrow ***** válasza:
49%
szolid xdd
2019. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
48%

Tucat ribi. Persze, tuuuudom, ez az ő egyénisége, igazi önmaga.

Szép lány, nem értem miért kell k_rvának festenie magát. És attól, hogy ez a "menő" mostanában, nem lesz kevésbé k_rvás.

2019. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon műnek tűnik az arca. Erre mondják, hogy a kevesebb néha több. Megnéztem a többi képét is, szerintem van róla előnyösebb kép is.

Vélemény: igazából ez ma az átlagosnak mondható kategória smink terén (sajnos), szerintem előnytelen. De ha más ettől érzi jól magát...végtére nem tilos.

2019. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
46%

"Szolíd, kevés" lol

Ez egy alkalmi smink, baromi erős és kihívó, ráadásul a hölgy nem ismeri a szabályt, miszerint vagy a szem kapjon erősebb sminket, vagy a száj, de a kettő együtt nem szerencsés.

2019. jan. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
BME-s??? A GTK-ra jár... :'D
2019. jan. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

# 25

Az nem költözött át az eltére?

2019. jan. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem, baromi sok! Műanyagszálas szempilla mellé füstös szem, emellé tűzvörös száj. És ez a szolid???? PFFFPFFFF borzalommmm. Elég lenne 1 kis halvány szemhéjpor, meg szempillaspirál oszt készen van, nem kell bohócnak kinézni. Buliba pl nagyon jól tud kinézni, oda még elmegy, de hétköznapra nem való. Elég 1 kis halványzöld, világoskék vagy világoslila szemhéjpor, szempillaspirállal "megkoronázva" a hétköznapokra ez bőven elég. 23N
2019. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!