Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Profibb sminkesek valaszat...

Profibb sminkesek valaszat varom. Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés
Eleg reg ota festem magam napi szinten, viszont arra meg mindig nem jottem ra mi lehet annak a titka, hogy egy alapozo sokaig fent marad, zsiros bor hatast elkerulve? Ah lenne a keresem, hogy egy sminkes leirja, hogy pontrol pontra mit hogyan csinaljak. Legjobb lenne ha termek nevekkel megnevezve, hisz fogalmam sincs melyek a jo minosegu alapozok pl. Jovore tervezek egy sminkes tanfolyamot elvegezni emiatt es csak magamnak, viszont addig is nagyon erdekelne, hogyan kell. Jelenleg alapozot, pudert, szemoldok ceruzat es szemhej filcet hasznalok. Koszonom a valaszokat

2018. aug. 24. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Ez inkabb primer es alapozo fuggo, mint technikae. Mattito primert hasznalj, ha konnyen zsirosodik a borod. Es zsiros borre valo alapozot. A legjobb, ha a marka megegyezik, ha kevered, akkor nem biztos, hogy jol mukodik a ketto egyutt.
2018. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Válassz mattosító alapozót (én régen a clinique-nek használtam a pattanásos bőrre való alapozó-ját, ami majdnem hogy szárította is a bőrömet).


Sajnos nekem is nagyon zsírosodik a bőröm, ezért mindig van nálam mattító púder illetve ilyen olajos bőr elleni papírka (kicsit a sütőpapírhoz hasonlít) amivel megoldom a problémát.

2018. nov. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!