Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit javasoltok? ( Kiegészítés...

Mit javasoltok? ( Kiegészítés is van)

Figyelt kérdés

Az én bőröm nagyon fehér, és a szemem alatti táskák nagyon meglátszanak.

Amúgy nem vagyok pattanásos, és szép bőröm van, de nem igazán szeretem a szemem alatti sötét táskákat.

Mit Javasoltok?

Korrektort használjak? Vagy púdert, alapozót? És ha igen, milyet? ( árat is írjatok és hol lehetne megvenni ill. megrendelni.)

Amúgy nem szeretek magamat sminkelni, igyekszem a legkevesebb sminkből kihozni magamból a maximumot, de megelégeltem már a szemem alatti táskákat.

Előre is köszi:)

Köszi előre


2010. jún. 13. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"Előre is köszi:)

Köszi előre"



XD XD

2010. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy cipőben járunk, csak nekem még pattis is a bőröm. Leírom a saját praktikáimat:


1. A legfontosabb: aludj, pihenj, amennyit csak tudsz! Ha az ember kipiheni magát, hidd el, sokkal kevésbé látszanak a karikák.


2. Igyál nagyon sok vizet, teát, gyümölcslevet! Nagyon egészséges, szépen kisimítja a bőrödet!


3. Rakj be 2 nagykanalat a fagyasztóba 5-10 percre, és szorítsd oda a karikákhoz, mikor kivetted a domború fele érjen a bőrödhöz.


4. Korrektor, de csak ha valóban látszanak, mert nem tudtad magad kipihenni, vagy ilyesmi. A bőrödnél egy árnyalattal világosabbat használj a karikákra!


És még egy: írd be a youtube-ra, hogy under eye circles, ott sok hasznos videót kiad az eltüntetésével kapcsolatban. Remélem tudtam segíteni!

2010. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, a karikák nagyon látszanak, mert elég porcelánbőröm van az év 70%-ában. Azért csak ennyiben, mert a maradék 30%-ban napozok és ahogy lebarnulok, teljesen eltűnnek. De gondolom nem akarod tönkretenni a fehér bőrt, szóval marad a smink.

Amúgy én akármennyit alszom, mindig látszanak valamennyire sajnos..Szóval én használok korrektort, alapozót és még púdert is rá. Külön lehet kapni a nagyobb drogériákban szem alatti karikákra való ecsetes korrektort, az is jó, de érdemes a jobb minőségű (de drágább) fajtákba beruházni.

2010. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első komment író elmehet valahova ( nem mondom hova szerintem tudja, és ha csak szemétkedni tud, akkor húzzon másik oldalra )

A Másik kettőnek meg köszönöm:)

2010. jún. 13. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs annyira hoka borom, de problemas karikaim vannak.

A krem allagu korrektor jott be es ami szineben megegyezika borom szinevel, ha faradtabb vagyok es szinte fekete, (de valahogy ki kene nezni) akkro egy sargasabb alapot teszek ala es arra korrektort/alapozot

ha nem akarsz ilyen eros fedesu cuccot, akkor egy folyekony alapozo is jo, csak nezd meg h milyen fedokepessegu. Mert markankent valtozik.

En pl elajultam, h a laRochePosay vagy valami hasonlo markaju alapozo fedokepessege kb haromszorosa a clinique air bush fantazianevu korrektoranak.


Ezeket ki kell probalni, mert mindenkinek mas jon be.

Pl sokak eskusznek arra, hogy puderrel fixalni kell a korrektort/alapozot, de nekem nem valt be, ilyen... furi lesz tole a borom.

Meg sokan eskusznek arra, hogy vilagosabb alapozot/korrektort kell hasznalni, de nekem az is eleg idiotan nezett ki es inkabb hangsulyosabb volt a karika.


Tekintve h szinte minden kremre allergias vagyok, igy kb alapozot nem tudok hasznalni... igy a kremes korrektorral volt egy ket korom. Jo volt a kryolan markaju... dermacolor fantazianevu korrektor (BP O utcai sminkesbolt), de arra erzekeny vagyok.

Amire viszont nem az egy ilyen noname 15 szinu korrektor paletta. Ebben van sarga a karikaimra es zold a piros allergias reakciora, ha valamirol bedurran a borom :D

Nem viszketek tole, es nem lesz masnap voros vagy pattanasos a borom.


[link]


Nekem egesz sokaig eleg... meg ahogy barnulok.. ki tudom keverni a borszinemet :]

2010. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!