Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 évesen csuklóra tetoválás?

15 évesen csuklóra tetoválás?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a csukló tetoválások, de csakis a nem túl nagy, szolidak.

Pl. ez nagyon tetszik oda ujjra meg szerintem csuklón is szép lehet :

[link]

Szerinted túl kihívó lenne ezt megcsináltatni?


2010. jún. 12. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem jó:)

14L

2010. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem kihívó, csak szerintem egyrészt korai 15 évesen (mondjuk nem nagy dolog, ha megbánod), másrészt felnőtt korodban a munkahelyeden nem biztos, hogy jó szemmel nézik a csukló tetkót.

Ja, és iszonyat elcsépelt a csukló tetoválás, minden tini ilyen csináltat. Love felirat, szívecske, csillag, masni - mindenki így rohangál.

2010. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát nekem nem jön be,de csuklon tetszik.pl mint a dr csont ba az fbi-nyomozonak.
2010. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
15 évesen még ne tetováltass! Szerinted miért mondják, h 18 felett lehet csak?? A bőröd még nyúlni fog, mivel nősz és a tetkód pár év múlva úgy nézne ki, mint egy elfolyt paca...
2010. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a hennát. Az is szép, és nagy-nagy előnye, hogy nem örökre szól. Én is ennyi vagyok, de egyrészt nem is tetszenek a tetkók, másrészt 20 év múlva biztos máshogy gondolnék mindent, más tetszene, a tetoválás pedig még mindig ott lenne.
2010. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem 18éves korodig ne, de feltűnő helyre utána sem, arra is gondolnod kell ,hogy sok munkánál eleve kizárás, ha olyan helyen van tetoválásod ami látszik,és 15évesen még nagyon nem egyértelmű, hogy mit fogsz a jövőben dolgozni
2010. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha nem valami hello kitty, hanem értelmes(oyan, aminek jelentése van számodra, és nem csak két hétig), és írásos szülői beleegyezéssel csináltatod, akkor nem rossz...de számolj azzal, hogy mindig szeretnéd-e, hogy lássák...mert melóhelyen nem szívesen látnak ilyeneket...
2010. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

huu.tök jól néz ki.: )

Úgy hallottam,hogy ilyenkor még szülői engedély kell.Szval ha megengedik neked akkor menj és csináltasd meg.: D

Nem lenne kihívó.Szerintem aranyos.: D

2010. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát elvilleg 16 alatt nem is szabadna csinálniuk tetoválást mert abőrös még nő meg minden. De nekem ez nagyon tetszik: [link]
2010. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a bőröd*
2010. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!