Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csuklóra tetoválás? Tényleg...

Csuklóra tetoválás? Tényleg jobban fáj mint bárhol máshol?

Figyelt kérdés

Kábé egy akkora tetkót szeretnék a csuklómra mint egy nagylábujjköröm. ezt a jelet:


[link]


szerintetek fáj? azt hallottam ott nagyon vékony a bőr és baromira tud fájni. viszont én már láttam csuklón tetkót és úgy megtetszett.. de azt hallottam ott fáj a legjobban :S szerintetek?


2011. ápr. 7. 21:36
 1/8 szamóca. ***** válasza:

csonton fáj a legjobban.

ha akarsz tetoválást ki fogod bírni

2011. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy kb. 7x4 cm-es tetoválás van a csuklómon. Konkrét fájdalmat nem éreztem, csak kellemetlen, picit égető érzést, miközben csinálták. Saját tapasztalatból kiindulva én úgy gondolom, hogy abszolút kibírható, persze ez attól is függ, h mekkora a fájdalomküszöböd:)
2011. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is ott van és még csak kellemetlen se volt. ha ez másoknak fáj, akkor kíváncsi vagyok a többi testrészen mennyire fájdalmas. :P
2011. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fájdalmasabb és azt mondják ott a legveszélyesebb is. Ha még nincs tetkód elsőnek meg se fogják engedni oda.


L/19

2011. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezt felejtsd el hogy meg se fogják engedni, hülyeség! te döntöd el mit szeretnél! ;)
2011. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 barbara2012 válasza:
Nekem a bokacsontomtol a lábfejem iránya felé van, és oda eléggé fájt, de ha nagyon akarod kfogod brni.
2011. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szija. Én leírom a friss tapasztalatom..:) Hétfőn csináltak egy feliratot a csuklómra. nagyon féltem hogy vékony a bőr meg minden... Felkészültem a legroszabbra...

Beültem amikor a tetoválo elkezdte maximum kellemetlen volt és vágtam egy két fintorgást de ennyi... Semmi több..

Simán kibirható. Talán olyan érzés mint az epilálás... Annál semmiképp sem kellemetlenebb

Az meg hülyeség hogy nem engedik mert nekem is ez az első tetoválásom és veszélyről sincs szó...

Szóval ha szeretnél nagyon akkor nem kell félned...:) Kibirható Bőven!!! :)

20/L

2011. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hhu. köszi :D megnyugtattatok
2011. ápr. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!