Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek mi a kedvenc sminkmárká...

Nektek mi a kedvenc sminkmárkátok?

Figyelt kérdés

Nekem az Estée Lauder a kedvencem. A drogériások közül a L'Oréal, nagyon jó termékeik vannak.

Nekem ilyen Maybelinne, Essence stb. abszolút nem váltak be.

A Mac és a Bobbie Brown termékeit szívesen kipróbálnám, de a közelemben nincs ilyen bolt.


2017. okt. 20. 16:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Urban decay, Too Faced, Mac, Benefit. Mióta megengedhetem magamnak ezeket, nem veszek drogériás sminket. Nem azt mondom hogy rosszak, de ha egyszer megtapasztalod hogy van jobb, utána jobban látod az olcsó smink hibáit.
2017. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Abból amit használok is a Pupa, meg va negy bobbi brown rúzsom, nagyon szuper (meg jó drága, ajándékba kaptam) ha a többi cuccuk is ilyen akkor biztos vennék még ha egyszer megnyerem a lottót.
2017. nov. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!