Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek mi a kedvenc sminkmárká...

Nektek mi a kedvenc sminkmárkátok?

Figyelt kérdés

Nekem az Estée Lauder a kedvencem. A drogériások közül a L'Oréal, nagyon jó termékeik vannak.

Nekem ilyen Maybelinne, Essence stb. abszolút nem váltak be.

A Mac és a Bobbie Brown termékeit szívesen kipróbálnám, de a közelemben nincs ilyen bolt.


2017. okt. 20. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

camouflage-ból az Artdeco

rúzsból a MAC és a Bourjois

szemfestékből Urban Decay

2017. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fú, nem tudok egyet mondani. Mindenből mást használok, amit a legjobbnak tartottam. Alapozóból, rúzsból MAC, púderből Bobbi Brown, spirálból Rimmel, korrektorból Maybelline... ha csak egy márkát használhatnék, bajban lennék.
2017. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
lécci máshol villogj a túlárazott sminkjeiddel mert senkit nem érdekel... ja amúgy képzeld létezik webshop is a világon
2017. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem túlárazott, vagyis a L'Oréal biztos nem. Kuponnal féláron 1500-2000 forintért vettem csomó mindent. Ez a kedvencem.

Alapozót például nem szívesen veszek online.

De ha azt írod, hogy az Avonos cuccok jönnek be, az is rendben van. Nem villogni akarok.

2017. okt. 20. 16:58
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
2es neked meg mi bajod van? Azon felül hogy nem tudsz a kérdésre válaszolni?Fáj hogy te nem tudod megvenni ezeket vagy mi? Itt senki nem villogott, a kérdező kérdezett és mindenki leírta mit preferál.
2017. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3as bocsánat
2017. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hm.. nem költök ilyen sokat sminkre, mert diákpénztárca.. :"D (Amúgy is inkább parfümre költök.. sajnos :'D)


De a kedvencem a Maybelline. A lash sensational szempillaspirál, a color sensational rúzsok és a fit me korrektor a legjobbak (szerintem).


Amit még nagyon szeretek az az Alverde, a Bourjois (folyékony ajakrúzs gyűjtő vagyok :D) és a L'Oreal is (a Color Rich rúzsok a True Match alapozó és a körömlakkjaik a kedvenceim.)

2017. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Revolution
2017. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tucsek1992 válasza:

Szemceruzából Avon, jó árban van.

Szempillaspriál Yves Rocher.

Alapozó, hihglighter, rúzs Evana.

Sminklemosó Vichy termálvizes, ami mindent levisz, duplacsomagolt a gyógyszertárban.

2017. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Alapozobol most a Huda beauty #FauxFilter, Cover FX matte sminkfixalo, korrektor Tarte Shape Tape, pirosito Benefit, szempillaspiral Tarte, puder Laura Mercier, bronzer/kontur KKW Powder Contour Kit, szemoldok Anastasia Brow Wizz es Benefit Ready set brow. highlighter Kylie Fiji, illetve most a Natasha Denona Sunset palette a kedvencem, Too Faced Shadow Insurance, ruzsbol csak Kylie matte folyekony ruzst hasznalok
2017. nov. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!