Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc sminkmárkátok...

Melyik a kedvenc sminkmárkátok és miért? :D

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igazából nincs nagyon kedvencem.Alapozóbol Astor,Max Factor.Szempillaspirálból általában Avon-t használok,szemhéjtus she-stylezone,szemhéhfestékek Avon...szóval nincs kedvenc...

ha mondjuk sok pénzem lenne,akkor kipróbálnék Mc vagy Shiseido alapozót,illetve más termékeit...

2011. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

essence, s-he, miss sporty, mert ezek megfizethetőek és mégis jók. ha pedig nem akarok ártani a bőrömnek, alverde-t, mert természetes anyagokból készül.

szempillaspirál: max factor; false lash effect (mindig van belőle limitált kiadás, ami olcsóbb, persze így is drága, de megéri, tényleg olyan, minta műszempilláim lennének)

korrektor: miss sporty

2011. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abszolút kedvencem a MAC. Akkor vettem először, mikor megkaptam az első fizetésem. Azóta már egy kicsit gyarapodott a készletem, de nem kell sokra gondolni, általában akkor veszek, mikor valami esemény miatt akciós. Pl joy-napok, glamour napok...ilyenkor van kedvezmény a douglasban, és mivel az allee-ban a douglas és a MAC egyben van, ezért érvényes a kedvezmény. Egyébként a MAC soha nem csinál akciókat. De nagyon megéri, mert szuper minőség.
2011. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

utolsóval értek egyet.

a MAC tényleg fantasztikus, össze sem lehet hasonlítani vele a drogériás lakossági vacakokat.

2011. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Azért a drogériás termékek nem vacak minőségűek.
2011. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 habibi ***** válasza:
nekem a kedvencem a Maybelline és Gabriella Salvete
2011. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Essence (körömlakk, smink...) olcsó és jó
2011. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!