Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercing mennyire fáj...

Nyelv piercing mennyire fáj olyannál aki?

Figyelt kérdés
Aki eleve irtózik egy sima vérvételtől is, hajlamos a rosszullétekre. Köszönöm.
2010. máj. 21. 10:49
1 2
 11/16 anonim válasza:

5-10 perc max. amíg meg csinálják.

Elsőre hosszút raknak be, olyan "faltól falig" típust, mert ugye bedagad a nyelved. Min. 1 hónap után lehet kivenni, hogy rövidebb legyen helyette, de célszerű még azt is a piercingessel csináltatni, mert ő le tudja fertőtleníteni. Neked addig csak mozgatnod kell a nyelvedbe, hogy ne "ragadjon" bele, viszont legalább 2 hétig napi min. 3x öblögesd Phlogosollal vagy Glycosepttel. Ha berakatod, akkor 2 napig a tejes kajákat felejtsd el, és ha cigizel, akkor azt is mellőzd még az nap. 11:21-es voltam

2010. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
és nyelni, aludni nem fura? nem nyelem le?
2010. máj. 21. 11:53
 13/16 anonim válasza:
0%
Mi köze a piercingeknek a szexhez ? LOW -.-"
2010. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Úgy gondoltam h a pólusban csináltatom meg. Tapasztalat?
2010. máj. 21. 12:46
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem fáj egyáltalán, én csak annyit éreztem,hogy megy át a tű, de fájdalmat cseppet sem, utána öblögetni vizzel, aztán kész, de enni sajnos tényleg nem tudsz, én beszélni is alig tudtam másnap annyira feldagadt, de hát kilehet bírni, nem gáz:D
2010. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az elején fura lesz, de megszokod. Aludni ugyanúgy tudsz majd mint előtte, de azért egy üveg mentes vizet odatehetsz éjjelre pár napig, mert lehet hogy ki fog száradni a szád, de nem biztos. Ez emberre válogatja: nekem egyáltalán nem száradt ki, az egyik munkatársamnak meg annyira kiszáradt, hogy reggel mikor felkelt vattát tudott volna köpni. Attól meg ne félj, hogy lenyeled, mert a nyelvedbe van, tehát csak a nyelveddel együtt tudnád lenyelni, de mivel be lesz dagadva, ezért azt se tudod lenyelni. Ne félj, ne aggódj nem lesz semmi bajod, még elfertőződni se fog ha rendesen öblögeted. Azt mondom, csináltasd meg és kész. A pólusról meg nem tudok Neked nyilatkozni, mert pécsi vagyok.
2010. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!