Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercing mennyire fáj...

Nyelv piercing mennyire fáj olyannál aki?

Figyelt kérdés
Aki eleve irtózik egy sima vérvételtől is, hajlamos a rosszullétekre. Köszönöm.
2010. máj. 21. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát eléggé fáj....én is irtózom a vérvételtől meg a tűtől...de szerintem azért ez másabb...nekem kétszer is szúrták, mert kivettem, fájni fáj eléggé, de nem hinném hogy rosszul leszel.
2010. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én csak ájuldozós vagyok szerencsére. De szeretném is megcsináltatni, de félek tőle. 18L
2010. máj. 21. 10:54
 3/16 anonim válasza:

A szúrást nem is lehet érezni, semmi nem fáj belöle:)

Inkább utána 1-2 nap kelemetlen, nem tudsz rendesen enni...De attol ne félj,hogy fájni fog ;)

2010. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
attól függ valóban hogy milyen a piercinges aki csinálja, nekem az első nem fájt, a második nagyon, de azt is ki lehetett bírni:) én 14 évesen csináltattam az elsőt 16 évesen meg a másodikat:)
2010. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 nielindi ***** válasza:
nem látod, amikor csinálják, uh nagyon vért nem látsz.max a tü zavarhat, de csukd be a szemed. nekem nem fájt.
2010. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

A piercingestől függ, hogy mennyire fáj. Mivel és mennyire érzésteleníti el. Nekem másfél hete csinálták és csak annyit éreztem belőle, mikor kihúzta a nyelvemet. Azt már nem éreztem mikor átszúrta, olyannyira, hogy még ő szólt, hogy most már vissza húzhatom a nyelvemet. Utána egy darabig extra nyál termelődésbe lesz részed, és furán fogsz beszélni, de egyik se gáz. Viszont két jó tanács:

1: Előtte annyit egyél, ami beléd fér, mert aznap már nem nagyon kell enned, és másnap is csak pépes kajákat fogsz tudni enni, de a harmadik naptól már kell erőltetned a szilárdabb ennivalókat is.

2: A szemedet csukd be amíg csinálja, lévén hogy azt írtad, hogy ájulós típus vagy.

2010. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

kb mennyi idő? amíg megcsinálják?

És utána nagyon rossz?

2010. máj. 21. 11:21
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát igen sajna ájulós vagyok, max bébi kaján élek pár napig.
2010. máj. 21. 11:22
 9/16 A kérdező kommentje:
és azt neked mennyire kell otthon piszkálnod (tisztítani kivenned?)
2010. máj. 21. 11:25
 10/16 anonim válasza:

10-15 perc alatt megvan,és igen tényleg rossz utána 1-2 napig enni:)

Tisztintani én 2-3 hetente kiszoktam venni, megtisztitom és kész az 1 perc alatt megvan:) (2.voltam)

2010. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!