Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak én érzem úgy hogy az...

Csak én érzem úgy hogy az INSTAGRAM egyre inkább befolyásolja az életünket, vagyis amiket ott látunk? (többi lent)

Figyelt kérdés
ilyenekre gondolok például hogy ha azt látjuk hogy mindenkinek "tökéletes" arca , teste van, mindenki fitt , bizonyos instagram lányok pedig olyan szemöldökkel, orral szájbőséggel, első és hátsó résszel :)) rendelkeznek ami már-már kimeríti a szépség fogalmát :)). Mégis egyre több ilyen "egyéniség" lányt látok az utcán, ne is beszéljek a köldökig érő dekoltázsokról és a semmit sem takaró szoknyákról és a 10 emelet magas cipőkről és a 6 kiló sminkről amit a lány minden reggel magára ken, mondván követni kell a divatot. Aztán a teljesen "átlagos" lányok már szürke kisegereknek számítanak s nem is annyira érdekesek . És ez a női ideál? vagy mi a jó ég történik? vagy csak én vagyok ennyire szűklátókörű? előre is köszönöm a véleményeket :) . Amúgy meg 16/L

2017. máj. 1. 19:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, túlságosan befolyásolja az embereket az intstagram és hasonló jellegű oldalak. Kíváncsi volnék ha nem lenne internet és nem befolyásolná az életünk ennyire a média, akkor ki milyen lenne, milyen is az igazi énünk? Bevallom rám is hatással vannak némileg ezek az oldalak, sokszor merítek ötleteket egy egy képből, de megtartottam a saját egyéniségem, ugyan úgy egy egyszerű falusi lány vagyok. Olyan szempontból én is hasznosnak találom ezeket, hogy valóban ösztönzi is az embereket az egészségesebb életmódra; sportolásra, egészséges táplálkozásra.
2017. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1. igen, ez az ideál. legalábbis úgy tűnik.

2. művészeket és nem nyomorékokat követek.

3. nem kell beállni a sorba.

4. nem csak az átlagosak vannak lenézve, hanem azok is, akik nem is átlagosak, de nem is divatmániások. :D

6. egyébként annyi jó pontot szerzett nálam az insta, hogy így láthatom mondjuk a kedvenc zenészem képeit, és még vissza is ír a rajongóinak, ha kommentelnek. :D miatta csináltam profilt csak először :D

2017. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!