Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik valami nagyobb erő,...

Létezik valami nagyobb erő, mint mi ami befolyásolja életünket? (Univerzum, őrangyal stb. )

Figyelt kérdés

Nem hiszek a természetfeletti dolgokban, de ma egy különleges dolog történt, ha lehet annak nevezni.

Nem volt nálam telefon (se óra) és vártam a buszt, de nem tudtam mennyi az idő.

Erre odajön hozzám egy idősebb nő (egyébként soha nem jön oda hozzám senki) és megkérdezi mennyi az idő.

Mondtam neki, hogy nem tudom, mert nincs nálam óra, erre azt mondja, hogy nézzem meg neki a telefonján az időt, mert ő nem látja. Megnéztem és mondtam, hogy 20:04 és így én is megtudtam a pontos időt.


2013. nov. 12. 02:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Igen, létezik. Az ostobaság.
2013. nov. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1: :D LOL
2013. nov. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A vril áramlása befolyásolhatja, de szerintem ez csak egy szerencsés véletlen volt .
2013. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1. Mi az, ami arra utal, hogy ez nem véletlen volt?

2. Ha nem véletlen volt, akkor mi az, ami arra utal, hogy valamilyen felsőbb erő/hatalom áll az esemény hátterében?

2013. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

igen létezik!

úgy hívják természet:)

vannak különféle erői, pl szél, víz, mágneses energia,lemeztektonikai mozgás meg egyéb anomáliák.

ez egy hatalmas erő az egész emberiséget uralja...

2013. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Peldaul egy 30 kV-os vezetek barati erintese.


Scavenger

2013. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi az a vril?
2013. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A gravitáció, bár a részecskék közti kölcsönhatások között a gyenge kölcsönhatások csoportjába sorolják, a tömeg növekedésével együtt növekszik, így már egy Föld nagyságú tömeg esetében igen hatalmas erőről beszélünk.

Márpedig ez az erő eléggé erőteljesen befolyásolja az életünket.

2013. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyobb erő? Pl. a központi csillagunk. Pl. a korábban említett gravitáció. Pl. a Földünk forgása. Pl. a közeli szupernóvák. Vagy akár a földrengések, szökőárak, ciklonok (lásd Fülöp-szigetek), klímaváltozás, meteorok, az ár-apály jelenség, de akár a baktériumokat, vírusokat is meg lehetne említeni. Ezernyi dolgot lehet felsorolni, amik nagyobb erővel rendelkeznek, mint mi, emberek.

Egyelőre.

2013. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem a gravitációra (stb.) gondoltam.

Tudom, hogy ostobaság és én sem hiszek benne.

Persze lehetett véletlen is.

Arra gondolok, hogy vagyok valahol és "bevonzok" valamit, szóval egyszerű példa, hogy nincs nálam cigi és odajön egy ismeretlen és megkínál pedig nem is kértem, de ha lenne nálam cigi (és nem cigizek) akkor nem jönne oda senki. Ilyesmi.

2013. nov. 12. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!