Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik valami nagyobb erő,...

Létezik valami nagyobb erő, mint mi ami befolyásolja életünket? (Univerzum, őrangyal stb. )

Figyelt kérdés

Nem hiszek a természetfeletti dolgokban, de ma egy különleges dolog történt, ha lehet annak nevezni.

Nem volt nálam telefon (se óra) és vártam a buszt, de nem tudtam mennyi az idő.

Erre odajön hozzám egy idősebb nő (egyébként soha nem jön oda hozzám senki) és megkérdezi mennyi az idő.

Mondtam neki, hogy nem tudom, mert nincs nálam óra, erre azt mondja, hogy nézzem meg neki a telefonján az időt, mert ő nem látja. Megnéztem és mondtam, hogy 20:04 és így én is megtudtam a pontos időt.


2013. nov. 12. 02:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket hívják véletleneknek.
2013. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rendben. :) Bár a tippmix-en lenne ilyen véletlenem. :D
2013. nov. 13. 00:25
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen dolgok kb. havi 5-10 alkalomnál sűrűbben fordulnak elő veled, akkor kezdhetsz gyanakodni. Addig viszont véletlen marad a dolog. :)
2013. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tudom elég fura a dolog, de úgy mondod megérzed az ilyen dolgokat. Ismerek egy ilyen emberkét és nála úgy van, hogy elkezd énekelni egy számot és a rádió azt agya ki legtöbbször...

Lehet megérzés vagy valami más de ne képzelj semmi "természet fölöttire".

2014. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!