Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tanácsoltok? Minden egyes...

Mit tanácsoltok? Minden egyes más színű szemhéjpúderemhez, vegyek külön applikátort?

Figyelt kérdés
Tudom h mindegyikhez jár pici ecset,de én azokkal nem tudok normálisan sminkelni.Szal minegyikhez vegyek külön,vagy elég lenne,az h a sötét(fekete,barna,aranyszín,sötétlila,sötétkék)színekhez külön,és a világos(kék,pink,lila,fehér,c.sárga,)színekhez külön vennék?Szal h össz. 2 lenne?
2008. okt. 13. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen 1 ecsetet is használhatsz, ha rendszeresen tisztítod. Én egyet használok a világos színekhez, egyet a sötétekhez, de rendszeresen tisztítom őket sminklemosóval, szappanos vízzel. A szőrük nem sérül, miután teljesen megszáradt, már ugyanolyan, mint volt.
2008. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
de ha minden 2 szinhez veszel és nem az ilyen nagyon drágákat hanem az olcsóbb fajtát akkor tuti hogy nem mosodnak egybe a szinek
2008. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én a rend kedvéért így használom:

- barna, fekete

- zöld, kék

- piros, rózsaszín, lila

- fehér, sárga

Így nem keveredik tuti a szín összeállítás, és a négy darab nem kerül sokba. Még jobb, ha 2végű akkor még tovább bonthatod.

2008. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!