Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Be tegyem a fültágítót, vagy...

Be tegyem a fültágítót, vagy ne? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretnék fültágítót, mert nagyon tetszik. Persze nem nagy kell, csak 2-3 mm-es, a max 4mm!

Itthon kérdeztem, hogy mit szólnának hozzá, azt mondták, hogy "beteg" vagyok, és szó sem lehet róla! :D De nekem nagyon tetszik.

Lyuk már van a fülembe, 1 éve van fülbevalóm, már csak tágítani kéne.

Szerintetek nagy veszekedés lehet belőle, ha berakom? Ti mit tanácsoltok, mit tegyek? :D


A válaszokat előre is köszönöm!


15/F (mindjárt 16 ^^)


2010. márc. 21. 21:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem se rakj...véleményem szerint srörnyű. 15 L voltam.
2010. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hát én úgy tágítottam ki,hogy anyuék nem tudtak róla,mert tudtam,hogy nemet mondanak. Így lett 16mm-es fülem,amit anyu észrevett tehát kiszedtem :DD

nagyon hiányzik,de nem ér meg annyi veszekedést :/

16/L

2010. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
undorító, ne tedd bele,a szüleidnek igaza van, hogy ellentzik
2010. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lenne, azonkívül könnyű átesni a ló túloldalára, mert így kezdték az ismerőseim, és már simán átlátok a fülükön. :D

Inkább ne, majd ha később is így gondolod, akkor hajrá.

20/L (piercinges, tetkós lány :D )

2010. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A 16mm az eléggé látszik már. :D

De a 3-4mm sztem nem annyira, meg amúgyis hosszú a hajam, egy ideig nem vevődne észre, csak aztán hátra akarom kötni, és ugye akkor látszódna. :-/

Am a 16mm visszahúzodott, vagy látszik, hogy ki volt tágítva? :)

2010. márc. 21. 21:42
 6/22 A kérdező kommentje:
Én nem akarok "átesni a ló túloldalára", mert szerintem akinek túl nagy van, az nem szép. :) Nem mondom, hogy undorító, mert nekem mindegy, hogy ki mit csinál, de a túl nagy nekem nem tetszik, ezért maradnék kis méretnél! :D
2010. márc. 21. 21:44
 7/22 anonim ***** válasza:
NE!!!!!!!
2010. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

Ahogy otthon mondták BETEG VAGY!!!! :D (bocsi)

De fujjjj!!!

22\l

2010. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

nekem is tetszik a kicsi:D

de mégsem csináltatok.

szerintem beszélj mégegyszer anyudékkal mond hogy ha nem ttszik vissza fog huzodni.vagy hogy mondjam..ha akkor sem engedik ne csináld!

2010. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

:D

Ha jobban belegondolok, lehet "beteg" vagyok...de nekem tetszik! ^^ xD Csak döntésképtelen vagyok...még gondolkodom rajta... :-/


A válaszokat köszönöm, még írhattok! :)

2010. márc. 21. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!