Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Be tegyem a fültágítót, vagy...

Be tegyem a fültágítót, vagy ne? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretnék fültágítót, mert nagyon tetszik. Persze nem nagy kell, csak 2-3 mm-es, a max 4mm!

Itthon kérdeztem, hogy mit szólnának hozzá, azt mondták, hogy "beteg" vagyok, és szó sem lehet róla! :D De nekem nagyon tetszik.

Lyuk már van a fülembe, 1 éve van fülbevalóm, már csak tágítani kéne.

Szerintetek nagy veszekedés lehet belőle, ha berakom? Ti mit tanácsoltok, mit tegyek? :D


A válaszokat előre is köszönöm!


15/F (mindjárt 16 ^^)


2010. márc. 21. 21:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az összes fültágító undorító..

Szerintem igen, veszekedés lenne belőle, ha nagyon szeretnéd várj vele pár évet, nekem is sokáig nem engedték hogy fessem a hajam, de kibírtam :)

19/L

2010. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

16mm-es vagyok :D

Hát amikor kivettem nagyon csúnya volt,de egy hónap alatt helyre jött és már csak 2-3mm-es,szóval nem vészes. Amúgy az a baj a fültágítóval,hogy nem bírsz leállni vele. Én csak 1 centit akartam tágítani és túlmentem,és még tovább akartam. De szerencsére anyukám észrevette és mondta h azonnal vegyem ki :) kicsit azóta megbántam ezt a fültágítós dolgot.

2010. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Akkor a 3-4mm szerintem teljesen beforrna, ha kivenném, vagy annyira összemenne, hogy lehetne sima fülbevalót tenni bele, ha akarok.

Am amint írtam, én nem akarok nagyobbat, mert az szerintem nem szép. :P A fél centis a max, ami nekem tetszik, de még akkora sem kell... :P :D

2010. márc. 21. 22:40
 14/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Persze,hogy összemenne,meg se fog látszódni :) nekem anno mondták,hogy 1centi után úgyse lesz olyan mint régen,hát nem lett igazuk. Nekem simán összement:)

2010. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem okádék. L22
2010. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
én egyszer elmentem a kínai gyorsbüfébe és bejött egy fültágítos csaj.. próbálta enni a kocsiba és elment az étvágyam:S gusztustalan és undorító dolog.. semmit nem tett a füled, akkor mért akarod tönkrebaszni?? szerintem megfogod bánni egy 30éves korodba mikor lógó füledlessz.. mert nincs olyan h cs ennyi meg annyi .. :S sajnos többet és többet akarsz majd :S sajnos így van:S ne most gondolkozz hanem jövőre is mert ez sajnos maradandó.
2010. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Kösz a véleményeket!


Am ki mit gondol...nekem nem kellene nagyobb, és ahogy ismerem magam, meg tudnám állni. :)

De most inkább arra voltam kíváncsi, hogy ki mit gondol magáról a fültágítóról, és azokról, akik viselik. :)

2010. márc. 23. 20:21
 18/22 anonim ***** válasza:

hát,ha nem olyan szemfülesek a szüleid, a 4 mm-es fültágítót nem is fogják észrevenni, mert alig látszik. volt, akinek akkor tűnt fel, hogy nekem van, mikor már 8 mm volt (rendben, lány vagyok, de hordom copfban a hajam:D)

én a helyedben beletenném.:D

2010. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd el tágítani de csak otthon. A 4mm-esnél úgy se fogsz tudni megállni de hát jó, csináld csak. Az még nem olyan vészes. Egyszer úgyis észreveszik. És ha a lyukat megengedték a füledbe akkor - miután benne lesz - ebbe is bele fognak törődni. Én ajak pc-t szúrtam magamnak és nem mondhatni valami engedékenynek a szüleimet már beletörődtek.


12/L

2010. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

nekem csak anyum tud róla, de mikor neki megmondtam hogy akarok ő is aztmondta hogy beteg vagyok :))

de elkezdtem tágítani, ő meg tudja hogy ugysem fogok lemondani róla:D

én fülbevaló után egy nyelvpiercingel kezdtem, majd fülpálcikával és most egy nyalókapálcika van benne ami 4mm-s de legalább egy 9-10 est akarok :D

arra is gondolj hogy tágítás közben begyulladhtad vagy megdagadhat egy kicsit a fülcimpád de elmulik.(:

2011. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!