Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Befesttettem a szemöldökömet,...

Befesttettem a szemöldökömet, de nem tetszik. Mit csináljak hogy minél hamarabb kikopjon?

Figyelt kérdés
Vörös a hajam,és a szemöldököm nagyon sötétre sikeredett,mármár szinte fekete.Mivel tudnák rajta halványitani?A citromlé tényleg jó erre a célra?Vagy van esetleg más ötletetek?
2010. máj. 12. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedd ki vékonyabbra. Nekem alapból sötét a semöldököm, és mikor szőkére festettem a hajam, kiszedtem egész vékonyra és tök jól nézett ki. Gondolom, azért, mert kevésbé volt feltűnő, kevesebb sötét szín maradt azon a részen.
2010. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Az a helyzet hogy már igyis tök vékony,és én csak a szinén szeretnék halványitani mert tul sötét a hajamhoz.:(
2010. máj. 12. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
citromlével próbálkozhatsz, állítólag az jó, ha kipróbálod veszteni nem vesztes max. ha nem hat :S
2010. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ecetről hallottam... meg körömlakklemosóról de az sztem hülyeség... csak tönkretenné a bőröd, viszont ha nagyon minimálissal kened be mondjuk fülpiszkálóval akkor elképzelhető...
2010. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A citromlé hatásos, és amikor nekem nagyon sötétre sikeredett, akkor naponta 15* átmostam az arcom szappannal és aztán arc tejeztem. Nekem másnapra egyáltalán nem volt erős.
2010. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A körömlakklemosó világosít rajta, és a citromlé is, de csak igazi citrom levével próbálkozz!
2010. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Amint eláll itt a vihar megyek is veszek egy citromot:D

De egyébként kezdek megbarátkozni a szituval,kissé még szokatlan,de azéert még szeretnék kicsit világositani rajta.

2010. máj. 12. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!