Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Eltűnt szemöldökömet, hogy...

Eltűnt szemöldökömet, hogy tudnám visszahozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

kozmetikusok légyszi segítsetek!!!! :)


Sajnos elkövettem még 17 évesen egy elég nagy hibát. Akkor még szőrös szemöldököm volt ívesre szedve, de a bal oldalon valami elfajult kis genetikának köszönhetően a szőrök lefele álltak a jobb oldalon pedig úgy ahogy azt rendes szemöldöktől elvárható lenne. Akkoriban emlékszem próbáltam mindent a hajzselétől elkezdve a hajlakkon át mindent, hogy rendesen álljon de semmi nem sikerült! Míg nem hirtelen támadt egy ötletem, hogy kitetováltatom az egészet majd ha begyógyult akkor legyantáztam az egészet! Maradt a szőr nélküliség! Akkoriban ez nagy virágkorát élte!

Viszont mára már 14 év távlatából elég nagy balgaság, mert mai napig szőr nélküli a szemöldököm és próbáltam visszanöveszteni de a sok gyantázástól már csak imitt amott nőtt vissza a szőr! 2 hónapot vártam hogy hátha visszanő de a szemöldököm elején semmi de semmi nem nőtt vissza és a többi is elég karcsúnak bizonyult! A kérdésem az lenne kedves Kozmetikusok, hogy erre van valami megoldás? Szeretném a szőrös szemöldökömet visszakapni!


Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. márc. 28. 13:10
 1/3 anonim válasza:

Ugyan én nem vagyok kozmetikus, de találtam egy honlapot, ahol írnak a szemöldök beültetésről: [link]


Valamint egy klinika honlapját, ahol csinálnak is ilyen plasztikát:

[link]


Remélem segítettem!

2011. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak olyan szálak, amikhez ha gyakorlatlan kézzel nekimész, nem nőnek többet vissza, ugyan ez a helyzet a túlzásba vitt gyantázással. Szerintem menj el egy kozmetikushoz, kérd a tanácsát, de én így látatlanban azt mondom, amit az első hozzászóló.

22/L (kozmetikus tanuló)

2011. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek nagyon szépen köszönöm :)

Minden jót Nektek!!! :)

2011. márc. 30. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!