Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem tudom abbahagyni a...

Miért nem tudom abbahagyni a fültágítást?

Figyelt kérdés
Nem tudom abba hagynia fültágítást úgy volt hogy 8mm-nél megállok aztán 10mm-nél azt 12mm-nél aztmost 16mm van és úgy volt hogy megállok de hamarosan 20mm lesz:D miért nem tudom abba hagyni?

2017. jan. 9. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Majd mikor szétreped a füled akkor muszáj lesz abbahagynod.

De jobban tennéd ha már most abba hagynád, szerintem baromi gusztustalan, de kinek mi.

2017. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De azért nem akarom annyira tágítani :D
2017. jan. 13. 05:33
 3/11 A kérdező kommentje:
már 26mm :D
2017. márc. 17. 05:31
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Gratulálok, haveromnak 30mm-nél durrant szét, folyt belőle a genny meg minden, fujjjj. azóta meg 2 oldalt lóg egy ilyen csík, nagyon szép mondhatni, valószínűleg ezért nem vették fel még a Tescoba sem :)
2017. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Én sem tudom abbahagyni, teljesen átérzem a helyzeted, én még 4éve kezdtem úgy , hogy a bal fülem lesz 8mm... ma már mind a 2 30mm , és gondolkozok a nagyobbon...viszont nagyon félek , hogy nem bírná.. Ha ennyire nem tudod abbahagyni akkor vegyél abban a méretben több tágítót és cserélgesd..nekem egy darabig bevált :)
2017. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.:)
2017. márc. 29. 04:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában így van a tetkókkal, piercingekkel... Sőt, a cigivel, alkohollal is... Akárminek lehetsz a függője, a szexnek, a plasztikázásnak, a koffeinnek... A lényeg, hogy jóból is megárt a sok. Nem olyan vicces dolog ez, mint ahogy most érzed. :) Tanulj egy kis önkontrollt.
2017. márc. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge az akartod.

De ahogy írták ez is függőség,és ahogy azokról erről is lelehetnszokni csak akarni kell,illetve helyette mást csinálni.*


Én pl:mindig is tudtam hogy 4nagy tetoválást akarok és annyi is van,hely mėg lenne meg ábra is,de tudom hogy ezekből még nem származik hátrányom,és mindent amugysem varathatnék magamra. Szóval kisértés megvan,de tudok uralkodni magamon.

*A tetsző ábrákat lefestem egy ember alakra.

2017. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Egy 8 mm-es tágesz még esetleg jól is nézhet ki (bár nem annyira szeretem), de a 20-30 mm már egyenesen undorító.

18/l

2017. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Műtéttel vissza lehet varrni, nem? Ha valami miatt visszaakarnád.
2017. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!